Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

Patch 1.2 is in its final stage of production: a nasty scoreboard bug and a CDkey security issue remain to be fixed, but otherwise a huge list of improvement/fixes have been implemented and tested successfully.  

We’re now localizing all the readme files, and the final candidate will be tested extensively later this week to make sure it is really solid - we don’t want to rush in the last few days after such a long development time.  

 

Thanks for your patience,  

 

Matthieu Boulard – Far Cry UbiSoft Producer  

Blisko, coraz bliżej :) Może przyszły tydzień... :x ehh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku przepraszam jesli te pytanie juz sie pojawiło ale nie mam czasu zeby przeczytac calosc.

Otoz wie ktos moze gdzie zapisuja sie SAVE'y z tej gry ??

Wczoraj posypaly mi sie 2 partycje i nie wiem dokladnie w ktorym miejscu tego szukac bede wdzieczny za kazda odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory chłopaki jak już było, ale nie che mi się czytac tych 46 stron 8)

 

Więc mam taki problem, wszystkie gry chodzą bardzo stabilnie, a FarCry się zawiesza, raz w trakcie gry, raz przy końcu ładowania :? Nawet treningu przejść nie moge. Lipaaaa :( Poratujcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowany patch?

Próbowałeś innych sterowników?

Stery próbowałem 4.2 i 4.4 i to samo. Patcha nie instalowałem, bo na gf2mx :lol: gra bez patcha chodziła bez resetów :?

po pierwsze .... nie porownuj 2MX do Radka9800 ..jaki by to nie byl .... to olbzymi skok .... i to ze chodizl na 2 to nie znaczy ze bedzie chodizl na 9800 ...... w sensie bez patch ... widocznie cos go gryzie .... zaluz patch i jak to nie pomoze szukaj dalej przyczyny .....

 

sprobuje C4.5

zobacz jak duzy plik wymiany masz .... ustaw min na 1024 a max na 2048 to ci zapewni ze blad nie powstaje od pliku wymiany ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory chłopaki jak już było, ale nie che mi się czytac tych 46 stron  8)  

 

Więc mam taki problem, wszystkie gry chodzą bardzo stabilnie, a FarCry się zawiesza, raz w trakcie gry, raz przy końcu ładowania  :?  Nawet treningu przejść nie moge. Lipaaaa  :(  Poratujcie :D

Mialem dokladnie te same objawy... probowalem rozne stery: Omegi i Caty i nic. Pomoglo podniesienie Vcore 8O choc inne gierki/programy/testy dzialaly normalnie... Teraz smiga az milo. a plik wymiany mam ustawiony na sztywno 800MB

Sprobuj odkrecic proca i zobacz wtedy, albo nie odkrecaj i podnies Vcore - moze u ciebie bedzie tak jak u mnie :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres też mam te plamy niestety i to nie tylko w ciemnych ale i w jasnych miejscach tylko mniej widoczne. Zaradziłeś jakos temu?

Pozdrawiam

Nie, nie udalo mi sie nic zaradzic. Zadko teraz w ta gre gram. Wiaze sie to z tymi wlasnie plamami (jak je widze to odechciewa mi sie grania w niedopracowane gry). Wogole mnie te misje w nocy wkurzaja i nie chce mi sie wracac do gry. Przyjemniej mi w Painkillera sie pyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.2 jest gotowy!

http://www.anandtech.com/video/showdoc.html?i=2102

http://www.nvnews.net/vbulletin/showthread.php?t=31104

http://www.techreport.com/etc/2004q3/farcr...ry/index.x?pg=1

Ale tylko dla wybrańców ;) Jak widać różnica pomiędzy SM3.0 a 2.0 jest żadna (wizualnie), "jedynie" wzósł FPS o 30% !! Powiem tylko tyle -> !!WooooW!! :D

Dla nas będzie dostępny w najbliższy poniedziałek.

Ehh widać że trzeba będzie wrócić do NVidii. Tylko skąd kasę na to brać (6800GT)? Macie jakieś pomysły? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.2 jest gotowy!  

 

Jak widać różnica pomiędzy SM3.0 a 2.0 jest żadna (wizualnie), "jedynie" wzósł FPS o 30% !! Powiem tylko tyle -> !!WooooW!! :D

 

Wzrósł nie o 30% tylko do 30% - średnio 10% 2-4 klatki na większości map przy 60-70FPS wcześniej to jeszcze nierewolucja - max przyrost 11FPS występuje tylko miejscami ...

 

PS

 

Grę przeszedłem na Radku 9500 @ Soft 9700 i 512 RAMu w rozdziałce 1280x1024 32bit + wszystko Very High poza: cienie - High i woda - Ultra :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już te stworki w FarCry zaczynają mnie denerwować. Jakby nie mogli zrobic normalnej gry tylko jakies latające/skaczące/pełzające kosmiczne stworki, ehh aż mi sie odechciewa grać.

Zgadzam się. Czy autorzy gier napradwę nie potrafią zrobić gry, FPP w której co chwila nie rzuca się na człowieka jakiś powykręcany potwór czy kosmita?? Pojedyńcze przypadki np: Call of duty, Medal czy Chaser pokazują, że gra w której nie roi się od różnych pokrak też może mieć świetny klimat. Niestety D3 i HL2 proponują jeszcze więcej tych dziwadeł. W HL2 będzie można jednak jeszcze postrzelać do ludzi(przynajmniej mam taką nadzieję) bo w D3 nie ma praktycznie na to szans. Cóż zostaje poczekać na dodatak do Call of duty lud na 2 część tej gry.

P.S.

Czy jest jakiś patch lub plik spalszczający Far cry do wersji PL? Bo kupiłem wer angielska i nie chciałbym wydawać kolejnych 99zł na wer PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak za 99zł to musiałeś kupić w sklepie Polskim bo cena w złotówkach pozatym jak bys kupił w sklepie internetowym za granicą to byś dol.iczył koszty przesyłki i by wyszło drożej hehe

kazdy wie jaką masz wersje! ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam to trzeba wszystko literka po literce. :)

Gra kosztowała 44.99$(wtedy)

Nessay. Wysłał bym Ci pudełko, ale to by było bez sensu.

Dlatego napisałem 99zł, bo jak bym chciał kupić wersję Pl to musiałbym znowu wydać 99zł. Jak dla mnie proste.

 

P.s. chciałbym płacic za neta 99zł i mieć stałe łącze. Niestety jestem skazany na modem lub kafejkę. Więc gdybym chciał w ten sposób zdobyć grę. To taniej wyszło by mnie pojechać po nia osobiście. (pozdrowienia dla TPSA) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe

tylko jak by wyszedl ten patch spolszczający to bys raczej go na modemie nie ściągną :P

tak na marginesie jaki to sklep w ktorym kupowałes?

zadal bym CI jeszcze jedno pytanie 3cia strona instrukcji 2ga linijka co tam pisze? :>

hehe dla ciekawości słyszałem, ze lubisz sobie w sieci pograć na modemie chyba cięzko?

Topic o D3

Mi 24fps w zupełności wystarczy, (nie zamierzam czuć się z tym gorzej), bo ja gram dla zabawy. Nia zamierzam czynić z tego zawodu. Dla mnie gra jest tylko dodatkiem, urozmaiceniem dnia. Interesuje mnie czy ma ciekawą fabułe, ładną grafikę itp... W sieci też lubię sobie pograć. We wszystkim jednak trzeba zachować umiar. Kilka razy przyglądałem się turniejom fpp i szczerze mówiąc dla mnie nie przypominało to juz gry, a raczej ciężką charówkę. Twarze gostków przy komputerach znamionowały skrajne wyczerpanie. No, ale każdy robi co lubi.

Natomiast D3 niech sobie wychodzi kiedy chce, i tak na niego specjalnie nie czekam. Kupowac go nie zamierzam. Inne gry tak, D3 nie

btw :)nie twierdze ze ściągnełeś FC z netu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezuuuu z wami coś nie tak?? Teraz sie przyczepiacie że kolega na modemie lubi pograć w sieci, paranoja! Przezcież jeszcze pisze że jest skazany na modem lub kafejkę, a w kafejkach to co w sapera sie gra? Bajzel sie robi z tego tematu. Dajcie na luz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie robimy. Co jakiś czas łączymy kopmy kabelkiem. Wiem że dla was (którzy macie 15 rodzajów stałego netu do wyboru) to coś dziwnego, ale nie wszyscy tak mogą.

Nie szukam jakiegos wielkiego patcha, tylko małego pliku (np do XIII znalazłem taki i miał tylko 400kb). W far cry grałem bez patcha 1.1 i niestety nie mam szans na patcha 1.2.

 

Update: Grecja mistrzem Europy !! :twisted: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kompletnie co sie moglo stac, wczoraj zainstalowalem farcry'a i chodzil ladnie bez problemu, a dzisiaj wlaczam kompa, wlaczam gre i zatrzymuje sie na czarnym ekranie zaraz na poczatku i dowidzienia

 

ktos mial podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wy co nie wiedzieliscie ???

 

"We have been in discussions with ATI/Crytek today over the issues we discovered with Radeon X800 rendering as detailed in the above article. Crytek have confirmed that the FarCry 1.2 build released today will no longer have these issues and that X800 IQ will be just as good in Patch 1.2 as it was in 1.1." artykul na Driverheaven

 

Pewno wczoraj poprawiali i dzisiaj wyjdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja, jak dobrze zrozumiałem z oficjalnego forum, path wyjdzie dopiero pod koniec tygodnia, bo robią fix do CD-key, tłumaczą redme i jakiś bug był z X800 grrr :| No i potem bedą go przez kilka dni testować :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problemw misji control.Zchodze tunelem w dół gdzie jest woda płyne tym tunelem i wpływam do jakiegoś laboratorium w którym jest ogrom tych stworków i ludzi.Gdy tylko sie wynuże atakuje mnie z 10 stworów i jeden taki ogromny z jakąś bazuką zamiast ręki.Nie wiem jak to przejść.Pomoże ktoś???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...