Skocz do zawartości
karololszewski

Top Gear

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ludovic

Obejrzałem Biegun. Hilux tam ładnie wymiatał, mega auto.

 

Ale dalej jestem za tym, że Boliwia najlepsza. Afryka spoko, Wietnam durnowaty. Betlejem nuda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego moja durna kablówka nie nadaje bbc w wersji hd, poza bbc hd + ...

 

A tak swoją drogą, to pewnie i tak będzie z kiepskim lektorem bez możliwości włączenia napisów, jak np. na serialach typu alo alo lecących na bbc enterteiment.

Edytowane przez piotreek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego moja durna kablówka nie nadaje bbc w wersji hd, poza bbc hd + ...

 

A tak swoją drogą, to pewnie i tak będzie z kiepskim lektorem bez możliwości włączenia napisów, jak np. na serialach typu alo alo lecących na bbc enterteiment.

 

No niestety.

Wyłączamy lektora - taka możliwość jest (w n`ce) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie dobry odcinek, dobrze to wróży na przyszłość. Bardzo dobry film z włoch, świetny siarpc (gość po prostu... wow...), genialne.

 

"I wonder why nobody drives in the middle..." :lol2:

 

the other car... :lol2:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem specjala z indii. Porażka na całej linii, aż zacząłem przewijać niektóre durne sytuacje, to się robi żenujące nie śmieszne. Mam nadzieje że 1 ep 18 sezonu będzie duuużo lepszy

 

Dokładnie, te udawane ustawki po prostu ... żal.

Nawet się nie wysilają aby to lepiej reżyserować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Panowie... dajcie jeszcze więcej spoilerów...

 

Bez przesady, nie widzę żadnego spoilera jeżeli chodzi o treść programów, nie czepiajmy się napisania w punktach jakie są elementy odcinka, pojawienie się chińskiego kuzyna też jest rzeczą oczywistą, tym bardziej że nikt nie zaspoilerował faktycznej akcji tego filmu.

 

Sam odcinek generalnie dobry: słaby siarpc, newsy... ok, bardzo mocny materiał Hammonda, Chiny też dobrze zrealizowane, imo słaby materiał z sls - zaczynają mnie poważnie nudzić testy samochodu tylko na torze, wszystko jest na jedno kopyto, tylko samochód się zmienia (nie licząc paru ciekawych wyjątków - np. ten pickup holdena z którgoś poprzedniego sezonu, czy MG ZT). Pierwszy był jakoś bardziej kompletny, bardziej wyrównany, ale na razie cała seria trzyma poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, nie widzę żadnego spoilera jeżeli chodzi o treść programów, nie czepiajmy się napisania w punktach jakie są elementy odcinka, pojawienie się chińskiego kuzyna też jest rzeczą oczywistą, tym bardziej że nikt nie zaspoilerował faktycznej akcji tego filmu.

Czyli wyjawienie elementów z których składa się konkretny odcinek tj. że będzie nascar, chiński kuzyn stiga, materiał z chin, nie jest dla Ciebie treścią programu? No prosze Cię... Brakuje tylko powiedziec kto był w siarpc, jakie były newsy i generalnie mamy opowiedziany cały epizod...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dude... jeżeli wyjawienie spisu treści jest dla Ciebie spoilerem, to sorry, ale zwyczajnie omijaj te temat, bo składa on się wyłącznie ze "spoilerów". Jeżeli nie widzisz różnicy między powiedzeniem kto jest gościem, a opowiedzeniem dokładnie o czym rozmawiali, wklejeniem paru cytatów, to wybacz - nie zrozumiemy się nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Newsy były genialne "You shouldn't do it... just saying you can do" :mrgreen: Za to po pierwszym odcinku zachorowałem na 4C, teraz tylko wykombinować jak zarobić dodatkowe ~200 tysięcy przez najbliższy rok, bo ma wejść do sprzedaży w 2013. Ponad 200 KM przy masie <900 kg i napędzie na tył to będzie coś pięknego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Panowie... dajcie jeszcze więcej spoilerów...

 

Zajrzyj na trailer serii w pierwszym odcinku i pisz do TG, że zaspojlerowali WSZYSTKO ! Edytowane przez Kaeres
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...