Skocz do zawartości
karololszewski

Top Gear

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ludovic

dobra, od 200 strony zaczyna się top gear ... jeżeli wierzyć temu co pisze się w książkach a czytałem wszystkie prezenterów top gear to Jeremy to prawdziwy profesjonalista... jego teksty sa jego własnymi, pracuje nad scenariuszami, ponoć bardzo zaangażowany,

may'a wszyscy lubią, generalnie w realu są tacy sami... ekipa to specyficzni ludzie : )

 

zacieram ręce na kolejną serię w TV z kolejną wiedzą jak to "wygląda" na prawdę

 

Jeremy gra w to nie od wczoraj :) Grunt to być dobrym w swoim fachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oglądałem F1 w Monako to BBC pokazała krótki przerywnik jak chłopcy z TG jeździli po torze, a za pasażerów mieli... :D May - Briatore, Jeremy - Ecclestone, a Hammond Horner'a :lol: Ciekawe co z tego wyjdzie :wink: pzdr

 

Na zaostrzenie apetytu

http://www.youtube.com/watch?v=ommTDJN2mZ0 :D

Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przebrnąłem przez całą knige i w sumie polecam choć chciałoby się zadac trochę pytań benowi...

ta, zgadnijcie kto jeździł astonem martinem w quantum of solence....

 

 

co do TG w TV już jest filmik zapowiadający w necie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka.

Ciekawy ten test, ale nie wiem czy do końca miarodajny, spodziewałem się, że GT2 RS zmiażdży tak jak to robi wszędzie: http://www.fastestlaps.com/cars/porsche_997_gt2_rs.html. No i myślałem, że McLaren będzie drugi. IMO chyba jednak nie wycisnął wszystkiego z GT2 RS, albo wyjątkowo ten tor mu nie leży, ale wątpię w to.

 

 

EDIT:

Ten test potwierdza, że 458 jest szybsza na torze od MP4-12C (1.19.3 vs 1.20.3):

http://www.evo.co.uk/videos/supercarvideos/269242/video_mclaren_mp412c_vs_ferrari_458_italia_vs_noble_m600_vs_porsche_911_turbo_s.html

 

Trochę porażka, ze strony McLarena, spodziewałem się, że technologią, większą mocą i mniejszą masą, po prostu zmiotą Ferrari, a tak się nie stało.

 

Aha, polecam (jeśli ktoś nie zna):

http://www.youtube.com/user/autocar

http://www.evo.co.uk/videos/

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak tam wrażenia? Imo odcinek średni, chociaż materiał o 1M całkiem niezły. Po trochu już muszą dublować pomysły (wyścig bobsleja z evo z serii piątej) :wink: pzdr

 

"...petrosexual..." :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po drugim. Imo odcinek na bardzo wysokim poziomie. Może nie za dużo testowania na torze, ale inne elementy rewelacja. News'y prześmieszne (The Growler... :D ,Kia Optima? Kto oglądający TG chciałby kupić Kia :lol2: ), spoko gość no i Monako :D pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monaco plus hothatche (Renault Clio RS - dlaczego wziął je May a nie Clarkson!) - dla mnie jeden z lepszych materiałów ever! oglądało się z prawdopodobnie takim samym funem jak jeździło Clarksonowi:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odcinek całkiem całkiem...

 

Coś za dobry czas wykręcił "fax machine" :D Może udało im się wyłączyć TC, JC coś tam wspomniał o takiej możliwości :wink: Vettel normalnie nie mógł się powstrzymać jak JC zapytał go co robi jak wyprzedza MS :blink: Dalej, nie mieści mi się w głowie, że poniżej 7k można kupić takiego Mercedesa (wiek, wyposażenie, silnik) :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odcinek całkiem całkiem...

 

Coś za dobry czas wykręcił "fax machine" :D Może udało im się wyłączyć TC, JC coś tam wspomniał o takiej możliwości :wink: Vettel normalnie nie mógł się powstrzymać jak JC zapytał go co robi jak wyprzedza MS :blink: Dalej, nie mieści mi się w głowie, że poniżej 7k można kupić takiego Mercedesa (wiek, wyposażenie, silnik) :D

 

 

Hacztk w tym, że w uk kupić go możesz za tyle, bo używane auta faktycznie są tanie, ale jakby Ci przyszło zapłacić za ubezpieczenie do niego, to (szczególnie jeśli jesteś młody) nie uwierzyłbyś własnym oczom. Przykład pierwszy z brzegu. Kumpel w moim wieku Kupił sobie Astrę VXR O, TAKĄ i za ubezpieczenie płaci na rok 3800GBP. :lol: Kumplowi się udało, bo ma w miarę dobrą pracę jako monter car-audio więc może zaszaleć, ale dlatego większość młodzieży w uk jeździ peugotami 106, citroenami saxo, i starymi fiestami i corsami po babci, a nie takimi brykami jak ten CL. ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wam się podoba pierwszy z dwóch "fun gearów"? Imo było dość dobrze, chociaż zadziwiająco słabiej niż tydzień temu. Jak będziecie oglądać "challenge" zwróćcie uwagę po której stronie... emm, "szlaku" jedzie pojazd w następujących po sobie ujęciach... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interceptor imo bardzo słaby, nie zachwyciło mnie to zupełnie, lotus też bez rewelacji, słabe newsy, żenująco słaby siarpc, jedynie demolka trochę ratowała ten odcinek, ale generalnie zamiast obiecanego przez Andy'ego "FunGear" była mierność...

 

 

Princess Diana had one of those... :lol2:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...