Jump to content
karololszewski

Top Gear

Recommended Posts

Przez rok weszło na rynek tyle superaut i czekałem na TG rok by obejrzeć test opla astry i kia ceed........ a już te gry w piłke samochodami do znudzenia, ile mozna ? Wieje nudą jak dla mnie, prawde mówiąc głownie już czekam na ich special, to jeszcze jakoś im wychodzi : /

Dla mnie też, zobaczymy jak pójdzie z drugą częścią ale boję się, że z obu dałoby się po wycięciu paru zbędnych ujęć sklecić jeden pełny odcinek. Mam tylko nadzieję, że druga część nie jest ostatnim odcinkiem serii.

Dla mnie też, zobaczymy jak pójdzie z drugą częścią ale boję się, że z obu dałoby się po wycięciu paru zbędnych ujęć sklecić jeden pełny odcinek. Mam tylko nadzieję, że druga część nie jest ostatnim odcinkiem serii.

Z tego co tam JC w którymś tam odcinku powiedział to właśnie specjal kończy serięDołączona grafika pzdr

strasznie wieje nudą, subaru wybrali dobre ale to volvo i bmw dla jaj wcisniete na siłe zamiast np xc70 czy allroada, wtedy to byłby test fajny dodatkowo.... mogli by zakończyć serie jakimiś statystykami czy pokazaniem czasu okrazen prowadzacych w aucie za rozsądną cenę

nie mogę pojąć fenomenu tego programu. angielski humor ok, ale nie tutaj. można jedynie liczyć na żenuę tego co się tam wyprawia. właśnie utwierdził mnie w tym kolejny specjal, czyli kolejna kupa na dachu, do niczego nie prowadzące niszczenie aut[(tobie blacha z drzwi do niczego się nie przyda a mi tak)więc sobie ze swoich wytnij. wtf!] czy ogólne podśmie**ujki. publice to chyba płacą za to HA HA i oklaski.

sry.polar the best. a Clarskon bywa obleśny.

czego się spodziewać po herbacie z mlekiem.

Edited by dumpmuzgu
  • Upvote 2

WTF ?

Czy na specjalu kończy się seria ?

Zamiast kolejnego odcinka na BBC Kn HD, leci TG samochody Bonda ??

Dokładnie. Africa special kończył serię. Teraz znowu trzeba czekać... ;/

Posted via Tapatalk @ Evo 3D

Tak dla przypomnienia, nowa seria się zaczęła. Widać, że panowie aby podratować budżet zaczęli śmielej lokować produkty. Co ciekawe jest nowy rpc. Jak czasy się zmieniły, jak Liana zaczynała to kosztowała poniżej 10k i można to było nazwać reasonably, a teraz nowy rpc 17kDołączona grafika pzdr

O rpc mówił Willman w krótkim filmiku po pierwszym odcinku - stary Cee'd wyszedł ze sprzedaży w UK, więc nie mógł dalej służyć jako rpc.

O odcinkach cisza, bo właściwie nie ma o czym pisać, jak na razie było słabo i na obu przysypiałem niemiłosiernie... nuda, nawet wyścig z pierwszego słaby.

• Upvote 1

Nie zgodzę się. Drugi Ep znacznie lepszy - w końcu nie przewinąłem SIORPC bo było zabawne. Zakrztusiłem się browarem przy News'ach. Materiał Cpt. Slow był przyjemny a ujęcia z F12 - cóż, powiem tyle że choruję na przelot przez środkową Anglię [;