Skocz do zawartości
karololszewski

Top Gear

Rekomendowane odpowiedzi

O kierwa. To idź automaniaka z prokopem oglądać.

Przecież TG nigdy nie był programem, w którym mógł byś się czegokolwiek obiektywnego dowiedzieć.

Tam downsizing zaczyna się od V8, jedyna zielona rzecz jaką w nim zobaczysz to najwyżej lamborghini w tym kolorze a i tak najlepsze na świecie auta robi jaguar mimo, że posiada je hindus od dywanów no i może trochę RR i bentley ale w tym już szkopy maczają palce.

Zapomniales o Aston Martin... 

On najlepszy zawsze byl we wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba kpisz. Musieliby być bardzo, bardzo, bardzo nierozsądni w BBC.

Jeśli jednak by to zrobili, to każda inna telewizja przyjmie Clarksona z otwartymi rękami i nawet bez praw do "Top gear" zrobi program, który się dobrze sprzeda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś przeczytałem komentarz, że producenta zawsze można zmienić. Clarksona już niestety nie :)

 

Obliczony scenariusz tak jak Puma mówi, bez różnicy czy cała sytuacja od początku była zaplanowana, czy wynikła przypadkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za dziadostwo....

Jak Charli Hebo (czy jakoś tak) stroiło sobie żarty to cały zachód skandował "wolność słowa"

Jak Clarkson sobie żarty robi, to wielkie oburzenie....

Dwulicowość do kwadratu.

 

Oczywiście nie chodzi mi o to spięcie teraz, tylko akcje poprzedzające gdzie wielokrotnie dostawał "ostatnią szansę", a BBC ponosiło kary finansowe.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To twoja wina!

Wykrakałeś!

Dostajesz minusa!

A poważnie.

Mimo że się dziadki wypaliły, nadal ogląda się ich z przyjemnością. A teraz?

Teraz nie ma po co:(

Mam nadzieje że pozostali odejdą razem z Clarksonem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem że nie ukończyli serii a pozostali odmówili udziału w programie bez Clarksona. Z wypowiedzi Maya nie bezpośrednio, ale wynika jakby szykowali się do odejścia wraz z nim. 

Swoją drogą podoba mi się ich lojalność. Rzadka cecha wśród ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przedłużają mu kontraktu. Czyli BBC zalicza strzał w stopę, kolano i głowę jednocześnie. Hammond i May również odejdą, czyli następny sezon Top Gear będzie miał nowych prowadzących. Telewidzowie obejrzą pierwszy odcinek z ciekawości jak to wszystko wygląda i na tym koniec bo nigdy nie będzie takie samo. W tym samym czasie, Clarkson, Hammond i May zostaną zatrudnieni przez konkurencję, która sypnie kasą, zrobią nowy program motoryzacyjny o innej nazwie i będą trzepać siano, o jakim BBC będzie mogło tylko pomarzyć.

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem że nie ukończyli serii a pozostali odmówili udziału w programie bez Clarksona. Z wypowiedzi Maya nie bezpośrednio, ale wynika jakby szykowali się do odejścia wraz z nim. 

Swoją drogą podoba mi się ich lojalność. Rzadka cecha wśród ludzi.

W sensie podoba się Tobie lojalność w przypadku, kiedy jeden napruty koleś robi trzodę, a reszta trzyma jego stronę?

Mnie szczerze zaskakuje wsparcie ze strony fanów po tym co odwinął Jezza. I bardzo się cieszę, że ktoś go w końcu przytemperował.

A programowi ta zmiana może wyjść na dobre, bo od dwóch sezonów wszystko było czerstwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten program istniał właśnie dzięki jego arogancji, niewyparzonej gębie i robieniu trzody od czasu do czasu. Inaczej byłby jednym z wielu. 50mln funtów rocznie zarabiali tym...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho całość to zaplanowana obustronnie akcja marketingowa. Po roku przerwy (albo i nie) TG wróci do BBC i będzie sprzedawać się jeszcze lepiej. Być może JC zrealizuje w tym czasie jakiś własny projekt, na który nie miał czasu, May i Hammond od pewnego czasu mają swoje programy w BBC, więc nikomu krzywda się nie dzieje.

Co prawda JC sprzedał BBC prawa do nazwy, ale nie sądzę, żeby bez niego ten program miał większy sens, nie mówiąc o całkowitej wymianie składu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że od dłuższego czasu TG to był Orangutan , Chomik i Kapitan Powolny , motoryzacja to tylko otoczka ich wygłupów .

 

Z nowej ekipy to tylko Matt jakoś mi pasuje ( bo go w miarę znam ) , Stiga nie liczę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabine Schmitz też da radę, mówią na nią Queen of the Ring nie bez powodu. Swoją drogą ciekawostka, w odcinku TG kiedy Sabine leciała po torze Nurburgring Fordem Transitem, Clarkson proponował jej pracę w TG na miejscu Hammonda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...