Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Kucyk, ale na poczatku to niezly szok no nie?

Ja poprostu znowu mialem fuckup jak przy becie... ze siedzialem z rozdziabiona geba i podziwialem grafike

 

Na poczatku nie wiadomo na co patrzec :)

 

Jedyna rzecza ktora mi nie podchodzi to granaty, jakos dziwnie lataja... W Bad Company 2 mozna bylo granatem przezucic pol planszy ;), a tutaj jest troche slabo pod tym wzgledem :)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie proste, jak ugryźć Proxifiera? Nie wiem czy to przez to ,że człek po nocce zmęczony ale ni huhuh nie mogę zmusić proxifiera i origin do współpraycy. Pal licho multi, ale w singla z chęcią bym sobie pograł.

Ww lista to głównie HTTP, co niestety powoduje błąd połączenia w Origin a SOCKS5 na Koreę nie mogę namierzyć.

Jakaś porada?

Dzięks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh ci casuale. Szukaj gdzie by tu banie strzelić wrogowi albo pomóc drużynie wykonać cel mapy, a nie podziwiaj widoki.

 

Dokładnie multi jest genialne, myślę, że nawet przez następny rok albo i dłużej nic nie dorówna bf3. Mówi to nawet stary wyga z OF, Army1 i Army2 :P To inne gry wiadomo, ale balans między arcade a sim jest genialny. Z drugiej strony nie da się w trakcie walki nie zwracać uwagi na widoki, efekty!, oświetlenie i te świetne animacje, które potęguja wrażenia z multi. Pocieszajace jest też to, że na starcie (out of the box) jest już tak dobrze, włacznie z optymalizacja. Dalej może być już tylko lepiej, patche + stery (chociaż czasami jest odwrotnie...). Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie proste, jak ugryźć Proxifiera? Nie wiem czy to przez to ,że człek po nocce zmęczony ale ni huhuh nie mogę zmusić proxifiera i origin do współpraycy. Pal licho multi, ale w singla z chęcią bym sobie pograł.

Ww lista to głównie HTTP, co niestety powoduje błąd połączenia w Origin a SOCKS5 na Koreę nie mogę namierzyć.

Jakaś porada?

Dzięks

 

Pisze to pierwszy i ostatni raz

 

Odpalasz Origin, logujesz sie, odpalasz gre, wyskakuje release date check i teraz walczysz. Uruchamiasz proxifiera, dodajesz serwer proxy (https) nie potrzebujesz SOCKS, jonathan da ci liste do serwerow koreanskich, bo ja jej teraz przy sobie nie mam - ustawiasz proxy i dajesz next w release check, jak nie przejdzie to wyskakuje ci error z release check z dwiema opcjami - abort albo retry, wpisujesz inny serwer i dajesz retry i tak walczysz az zadziala. Jak przejdzie release check to wywali blad, ze nie moze aktywowac gry na twoim koncie, olewasz to. Wylaczasz proxifiera, uruchamiasz gre raz jeszcze w origin i otwiera sie Battlelog, gra sie aktywuje i mozesz grac :)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh ci casuale. Szukaj gdzie by tu banie strzelić wrogowi albo pomóc drużynie wykonać cel mapy, a nie podziwiaj widoki.

 

Oj tam oj tam

 

Poprostu zmiazdzyly mnie niektore widoki...

A o pomocy dla teamu nie musisz mi mowic... za dlugo gram w BFy ;]

 

Poprostu ta gra to dla mnie lekki szok, spodziewalem sie fajnej grafy ale juz k$@#a przesadzili ;p

 

 

Panowie pytanie proste, jak ugryźć Proxifiera? Nie wiem czy to przez to ,że człek po nocce zmęczony ale ni huhuh nie mogę zmusić proxifiera i origin do współpraycy. Pal licho multi, ale w singla z chęcią bym sobie pograł.

Ww lista to głównie HTTP, co niestety powoduje błąd połączenia w Origin a SOCKS5 na Koreę nie mogę namierzyć.

Jakaś porada?

Dzięks

 

Proxifiera odpal dopiero jak wyskoczy okienko ze sprawdzaniem daty wydania gry

U mnie to zadzialalo

I zostaw HTTP

 

Dzienx kucyk

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem taka informacje. Moze komus sie przyda ;]

 

This is how I unlocked Battlefield 3 early on the PC:

1. Search Windows for "proxy"

2. Click "configure proxy server"

3. Click "LAN settings"

4. Check "use a proxy server for LAN"

5. Input this IP: 203.232.208.116

6. Input this port: 8080

7. Run the release date check by launching Battlefield 3 on Origin

8. If the release date check fails, click "retry"

9. Once it succeeds, disable the proxy

10. Enjoy playing Battlefield 3!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinujcie z tymi proxifierami tylko poprostu sciagnijcie sobie Platinum Hide IP 3.0.8.8.

Odpalacie program, pod Choose IP Country wybieracie Korea ew. Indonesia i to wszystko.

Odpalacie Origin, jak zweryfikuje gre i odpali battleloga program wywalacie i gracie ze swojego IP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zh1nt0 odpowiedzial na forum Battleloga ze za uzywanie VPN'ów nie ma mowy o banach.

 

przeciez im to jest na reke, zawsze to serwery dostana mniejszego strzala o godzinie 0

 

Nie kombinujcie z tymi proxifierami tylko poprostu sciagnijcie sobie Platinum Hide IP 3.0.8.8.

Odpalacie program, pod Choose IP Country wybieracie Korea ew. Indonesia i to wszystko.

Odpalacie Origin, jak zweryfikuje gre i odpali battleloga program wywalacie i gracie ze swojego IP.

 

mi z Hide IP wczoraj nie poszlo, wydaje mi sie, ze Hide IP ustawia proxy tylko dla przegladarek, a release check nie leci po porcie 80, ale pewien nie jestem na 100% Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto jakie miał ustawienia w becie będzie musiał ustawić takie same teraz. Cudów się nie spodziewajcie.Ja gram na medium bez AA, AO, Blur'a Anizox16 w 1920x1200. Nie spada poniżej 40FPS. Mój mały radzio mnie zaskakuje. grafika jesy znakomita a przy tym nie przytłacza nadmiarem oczojebnych efektów. HD7000 zmiotą to grę w pył !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu się udało singla odpalić.

Szczerze mówiąc zbieram szczene z podłogi. Mój poczciwy HD4870 jeszcze potrafi pokazać pazurki. Aż nie można się multi doczekać. Jak dla mnie to parę najbliższych godzin mam z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem taka informacje. Moze komus sie przyda ;]

 

This is how I unlocked Battlefield 3 early on the PC:

1. Search Windows for "proxy"

2. Click "configure proxy server"

3. Click "LAN settings"

4. Check "use a proxy server for LAN"

5. Input this IP: 203.232.208.116

6. Input this port: 8080

7. Run the release date check by launching Battlefield 3 on Origin

8. If the release date check fails, click "retry"

9. Once it succeeds, disable the proxy

10. Enjoy playing Battlefield 3!

 

Działa...

 

Jak Wam się podoba udźwiękowienie PL ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...