Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kupujcie od takich krzaków... Po co ryzykować. Lepiej dołożyć te 20zł i kupić w jakimś renomowanym sklepie z keyami, albo sklepie stacjonarnym i mieć święty spokój. Ja u podobnego krzaka kupiłem bf3 za 20zł i teraz jestem do tyłu o 20zł.

Edytowane przez pawelekmal
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ZipQ nie o to mi chodzi

 

przykladowo affix Damage wyglada tak:

 

Affix Name Tier Info

===============================

 

Ferocious 1 10-15%

2 16-20%

3 21-25%

-------------------------------

Savage 4 26-30%

5 31-35%

6 36-40%

-------------------------------

Grim 7 41-50%

 

 

ehh forum kasuje mi tabulatory:/

 

Pytanie jest takie:

 

Czy przykladowy Windforce majac affix damage ma szanse dostac kazda jego wersje czy moze dostanie tylko Grim z racji tego ze jest przedmiotem legendarnym. Jezeli magiczny przedmiot albo rare jest z gruby Tier7 i wyzej to moze miec wszystkie opcje. Jezeli ta zasada dotyczy tez legendarnych oto kiepsko to wyglada bo mozemy trafic kompletny badziew, znacznie gorsza sytuacja niz w D2 bo tam statystyki byly z grubsza narzucone.

 

Moze na tym przykladzie zle to widac bo wartosci zmieniaja sie tylko od 10 do 50% ale np Minimum/Maximum Damage rozrzut jest juz od 1 do 381. Wyobrazcie sobie rozczarowanie kiedy znajdujecie The Grandfather a jego zwiekszone obrazenia to marny 1%

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to rozumiem inaczej. legendary=unique ma kilka affixów które są stałe, z np. maksymalnego tiera którego dany bazowy przedmiot jest. A ten dodatkowy losowy affix może mieć już range od najsłabszych do mocniejszych.

To jak wziąć windforce z d2, który ma ileś tam modów bardzo wysokich (też w pewnym przedziale, każdy łuk który dropnie nie jest jednakowy, ale nawet minimalne statystyki są wysokie), i ten przedmiot miałby jeszcze jeden dodatkowy slot na losowy affix, który działa tak jak na rare przedmiotach, może być nawet z t1, czyli ekstra 10% damage.

 

 

 

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem Making of D3 i czuje sie zdecydowanie lepiej. Nakarmilem mojego mrocznego wedrowca aka dark passenger i dzis zasne spokojnie. Szkoda ze w ogole nie poruszyli tematu przedmiotow, liczylem na jakies nowe info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, czy ktos czeka jeszcze na klucz od go2arena? Ponoc slali dzis klucze, ja jeszcze czekam i czekam nie wiem po co mi on przed premiera ale jakos tak lepiej bym sie poczul chyba. Ich strona nie działa, ktoś zawinął interes? ;)

Edytowane przez yooguruto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czekam, mam nadzieję że jutro będzie klucz - chyba lepiej dodać wcześniej do konta battle.net, znając życie 14 maja wieczorem strony battle.net mogą być oblegane i słabo chodzić

 

Co do niedziałającej strony - podobno wcześniej na stronie pisało że od 20:00 mają przerwę techniczną

Edytowane przez koloboss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg UPS moja paczuszka będzie w poniedziałek:

 

Planowane doręczenie:

Poniedziałek, 14.05.2012, Przed końcem dnia

 

Ciekawe jak to się ma do maila z EMPiK'a ;)

 

nie widzialem wczesniej tego

 

Character Profiles Coming Soon - Diablo III

 

nowe gadzety po premierze na stronie a co wazniejsze - w poniedzialek bedzie dostepna zaktualizowana strona z przedmiotami :D

 

Nie wiem czy zauważyliście, ale przedstawiony na screenie barb

 

Dołączona grafika

 

na poziomie 59 ma zaledwie 2764 life'a ... Inferno będzie niezłym wyzwaniem :D

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sugerowałbym się tym screenem, to jest jakiś losowy mix przedmiotów, ma np. maksymalny tier gema (czyli koniec inferno) w toporku z 30dps?.. Screen czysto demonstracyjny.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak aktualizowałem poprzednio ściągnięta wersje, nowym instalatorem to tak, wywaliło mi błąd pod koniec. Tak że wywaliłem to i ściągnąłem wszystko od nowa, już bez błędów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś chciał używać tego dark3d do pozbycia się cukierkowej grafiki, oficjalne potwierdzenie, że mogą być za to bany:

 

Twitter

 

Co za nędza, mam nadzieję, że jednak im przejdzie i nie trzeba się będzie na tą rozmytą ciapkę patrzeć.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...