Skocz do zawartości
Gość delavego

Geforce GTX 470/480

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem juz czego to byla wina. W sterownikach mialem ustawione zeby pracowal z maksymalna wydajnoscia w opcjach globalnych... teraz juz jest dobrze.

 

A tak przy okazji, wiadomo kiedy pojawi sie w sklepach spitfire dla GTX'ow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LIPTON z tego GTX465, już z takich średnich kart to lepiej czekać na coś bazującego na GF104, a w tej chwili to już lepiej tym bardziej dołożyć trochę i kupić HD5850 :mur:

 

czy ja wiem czy lipton?

 

The first review ASUS GTX 465 !!! - XtremeSystems Forums

 

:) karta wygląda całkiem całkiem. ładnie się kręci i ma ciekawe wyniki. + za mocny tesselator w fermi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test karty ZOTAC GTX 465

Link do testu

 

Test karty ASUS ENGTX465

Link do testu

 

Test kart POV GTX 465 single & SLI

Link do testu

 

Test kart EVGA SSC GTX 465 & Galaxy GTX 465 SLI

Link do testu

 

 

*edit

A jednak będzie Dual GTX 470

Link do Art

Edytowane przez DUSZEK2323

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Czy jest ktoś kto nie uważa że to już żałosne jest? Mnie na wymioty zbiera jak widze te karty wielkości Grand Canyon żrące 400 W. Nie chce mi sie nawet czytać o tych nowych kartach bo sie pośmiewisko z tego zrobiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Pierwsza strona artykułu na labie to PURE WIN!

 

Ja czekam na nowy refresh od ATi i to aż się ameryce skończy okres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok z radkiem już skończyłem palete gier a teraz zobaczcie

 

HD5870

2010-06-03 00:02:48 - BFBC2Game

Avg: 51.870 - Min: 19 - Max: 69

 

GTX480 nadal na oficjalnych i czekanie na nowa serie sterów

2010-06-06 23:47:36 - BFBC2Game

Avg: 61.923 - Min: 36 - Max: 73

 

1920x1200 anizo-16x AA-4X

Avg 19% min 89%

 

Bardzo ciekawie jest w Settlers 7 - Droga do królestwa tu widać że AMD musi pobawić sie sterami różnica wydajności pomiędzy kartami sięga nawet 27% w avg

Edytowane przez Maxforce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

comp.1 comp.2

 

- CPU E8500 - CPU E7200

- Asus P5E3 PRO - Asus P5K PRO

- GeForce GTX 280 Gainward 1GB - GeForce 9600 GT 512 MB

- DDR3 4x2 1333 Mhz HyperX Kingstone - DDR2 1066 Mhz HyperX Kingstone

- BE Quiet 900W - OCZ 780W

- 500 GB Hd - Sound Blaster X-Fi Xtreme Game

- Sound Blaster X-Fi Xtreme Game - 500 GB Hd

- NZXT Apollo - NZXT Apollo

- keyboard - Saitek Cyborg - LCD NEC 22 WMGX

- LCD Dell 27 ultra high resolution - 2.1

- 5.1

 

Witam wszystkich, interesujace wypowiedzi na temat detali kart,chcialbym przedstawic kilka pytan na temat ktora z kart graficznych sa lub raczej beda niebawem dostepne,jest w stanie obslugiwac gry typu: crysis juz nie dlugo crysis 2, split second, chronicles of riddick assault on dark athena no i Dead Space 2 niebawem, podalem kilka gier w ktorych karta chyba kazda graficzna w rozdzielczosci 2560-1440, maks detalach i oczywiscie maksymalnym antialiasing da sie uslyszec..:) karte ktora posiadam od dosc dlugiego czasu czyli GTX 280 ktory byl naprawde duzym skokiem NVIDI sprawuje sie naprawde dobrze, oczywiscie maks detale nie wchodze w gre jak napisalem ale wciaz i tak na min full HD karta uciaga wszystko z malymi redukcjami w detalach oczywiscie, ale z tego co widze to chyba NVIDIA zapadla w sen zimowy i nie ma zamiaru nic z tym zrobic,GTX 480 ? nie wydaje mi sie aby byly duzo szybsze niz GTX 280,pomijajac pewne czynniki takie jak DX 11 czy teselacje, pojawily sie pewne opcje i tez inne opcje na ktore mozna poczekac , ale nie wiem czy warto, czy zakupic za 1 miesiac lub moze dwa karte graficzna - Sapphire HD 5970 Toxic - 4 GB RAM ktory przykul naprawde moja uwage , co mnie troche hamuje to szyna 256 bitowa na ktorej karta jest zrobiona, ale moze to drobiazg, jest jeszcze opcja ze wyjdzie dwu procesorowy GeForce - 495, ktory pewnie by powalil radeona toxic 4 GB jesli zdazy do gwiazdki:) nie jestem fanem radkow ale ma chyba potencjal :) Sapphire HD 5970 Toxic - 4 GB RAM-u i trzy wiatraczki - Aktualności IDG.pl , co do GeForce 495 jesli ujrzy swiatlo dzienne to nie wiem czy 900W na niego bedzie wystarczajace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa jeszcze jacys posiadacze 480tek na forum? Dołączona grafika zarzuccie jakimis testami kart pod obciazeniem przy tych masakrycznych temperaturach ;) Wszyscy zapowiadali, ze lata nie wytrzymaja, a jezeli teraz bedzie szlo pograc to chyba nic im nie zaszkodzi   :rolleyes:

 

000z, do tego kompa jest sens pakowac maksymalnie radka 5850, albo gf 465... aczkolwiek skok wzgledem 280tki bedzie mierny ;p jezeli chcesz kupic jakas mocniejsza grafe to wymien tez procesor na jakiegos kretliwego quada, bo plytke z tego co kojarze masz fajna ;)

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 3844A704

Sa jeszcze jacys posiadacze 480tek na forum?

 

Oni teraz mają nieczynne komputery, bo trzeba było karty powyjmować albo nie włączać.

 

No to prosimy furmarka fanboye nv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zima będzie ciężka tego roku to fermi może być przydatny.

 

A tak na serio to nie kupujcie kart GTX, bo ten produkt to zwykłe dziadostwo.

 

 

[...] nie jestem fanem radkow ale ma chyba potencjal :) Sapphire HD 5970 Toxic - 4 GB RAM-u i trzy wiatraczki - Aktualności IDG.pl , co do GeForce 495 jesli ujrzy swiatlo dzienne to nie wiem czy 900W na niego bedzie wystarczajace.

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...