Skocz do zawartości
Rikki

Let's Talk Tech

Rekomendowane odpowiedzi

http-~~-//youtu.be/pytmZV0Qs7s

 

This phone is one hell of a deal. I mean you get a lighting system, dslr, van, and crew! What other smartphone on the market comes with that?!

http://i.imgur.com/bjgzp.jpg
Edytowane przez deserted
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apple bez pozwów się chyba nudzi. Kolejny bardzo mądry spór patentowy i świetna odpowiedź samsunga - http://www.android.c...e-samsunga.html

 

Szczyt idiotyzmu?

http://thenextweb.co...king-name-a-pl/

 

Nie no, bo przecież a.pl kojarzy się każdemu z Apple Dołączona grafika

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem że pozwala za to na oglądanie 10 h filmów. Hm co portal to inne opinie. Oczywiscie mówię tu o realnych czasach, a nie podanych przez producenta. OMG już w samej Kanadzie miałem okazję sę przekonać jaki fanatyzm panuje na punkcie Apple nie tylko u południowych sąsiadów. . Otóż znajomy z rodziny miał lapka Asusa. Ale się uśmiałem jak miał przyklejoną naklejkę z logiem Apple. Niiby dla jaj, ale... No i tam to każdy bardziej majętny ma w domu mulutkiego MacBook'a i ajphona oczywiście. A młodziki siędzą w autobusach z Ajphonami w ręku jakby to były ich przedłużeniem p.. alca.

 

Ja osobiście na kałdroida tak nie narzekam. Fakt ma troszkę nie dociągnieć Niektóre wersje były szybsze, a inne bardziej łaskawe dla baterii. Także o stabilnóści jako takiej nie ma tu mowy. System ma działać cały czas tak samo, a różnice w nowszych wersjach powinny być na +, a nie na - Sam się o tym przekonalem jak siedziałem na 2.3.6 GB. Teraz na ICS 4.0.4 jest lepiej i płynniej, ale i tak potrafi czasem chrupnąć bez przyczyny. Zwłaszcza przeglądarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://technowinki.onet.pl/mobile/chinczycy-groza-pozwaniem-apple-za-iphonea-5,1,5240070,artykul.html?utm_source=contentstream.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=cs_technowinki&utm_term=zapiska.pl

 

Co może nie podobać się mieszkańcom Państwa Środka w projekcie najnowszego telefonu Apple? Sęk w tym, że Chińczykom podoba się w nim wszystko i to tak bardzo, że postanowili sklonować iPhone'a 5 (chociaż jeszcze oficjalnie go nie ma!), by sprzedawać go pod własną nazwą za dużo mniejsze pieniądze niż oryginał. To jednak nie koniec szatańskiego planu - Apple dostało ultimatum od GooPhone - firmy, która podrobiła iPhone'a - i jeżeli wprowadzi na chiński rynek urządzenie wyglądające tak jak podróbka, zostanie pozwane o skopiowanie projektu. Absurd? Cóż, nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka...

 

Dołączona grafika

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogie Bravo, nie podoba mi się kierunek rozwoju obecnych smartfonów. To, że ich specyfikacje od jakiegoś czasu przypominają specyfikacje komputerów osobistych to nic, ale rozmiary ekranów IMO zaczynają być chore. Najpierw był Samsung Galaxy Nexus z ekranem 4,65", później LG 4X, HTC One X i 4,7", następnie Galaxy S III z ekranem 4,8". Dzisiaj czytam, że prawdopodobnie Galaxy S IV będzie miał ekran 5". Przecież to już przestają być telefony a zaczynają być małe tablety z funkcją dzwonienia Dołączona grafika W każdym razie moim zdaniem telefony robią się stanowczo zbyt duże. Dobrze, że w parze z rozmiarem nie robią się monstrualnie ciężkie, bo to już w ogóle byłaby przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zmusza, ale topowe urządzenia, czyli takie o mocnym parametrach są tylko w dużym rozmiarze. W dodatku ten rozmiar rośnie z generacji na generację. Chcesz mieć mocne podzespoły - jesteś skazany na duże gabaryty i to u każdego producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto was zmusza do kupowania takich fonów? Szczerze mówiąc dla mnie graniczną wielkością są 4 cale. Oczywiście jeśli ma to byc telefon.

 

Nikt nie zmusza, ale topowe urządzenia, czyli takie o mocnym parametrach są tylko w dużym rozmiarze. W dodatku ten rozmiar rośnie z generacji na generację. Chcesz mieć mocne podzespoły - jesteś skazany na duże gabaryty i to u każdego producenta.

 

są wyjątki - http://www.gsmarena....razr_m-4973.php

dobre podzespoły, ekran 4,3" a wymiary jak stary Desire z 3,7"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zmusza, ale topowe urządzenia, czyli takie o mocnym parametrach są tylko w dużym rozmiarze. W dodatku ten rozmiar rośnie z generacji na generację. Chcesz mieć mocne podzespoły - jesteś skazany na duże gabaryty i to u każdego producenta.

 

Na bogów Chaosu, po co ci mocne parametry w telefonie? Uprawiasz nerdyzm?
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest w tym że tele... przepraszam smartfony szybciej się już rozwijają niż tablety. Niedługo będą 6 rdzeniowe bryły z 6 calowym ekranem. Więc kto będzie kupował 7' tablety ? Ja mam SGS+ i po za tym że nie każdemu Android pasuje (mnie nie bo telefon działa cały czas tak samo płynnie na 4.0.4) to telefon spełnia swoje wymagania po za ceną za nówkę (powina być jakieś 200 zł mniejsza IMO) i lepsze wpsarcie. Telefon jest naprawdę mały. Cieńki i przy tym odpowiednio ciężki. Miałem w ręku Iphone 4 i swój na dość długo i lepiej mi w dłoni leży mój. Są oczywiście inne telefony o dosć podobnych gabarytach i parametrach i z różnym systemem jak Nokia Lumia 800.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co ci mocne parametry w telefonie?

Żeby kałdroid chodził szybko i płynnie? Mam takie zboczenie - wszystko ma chodzić szybko i płynnie. Poza tym dobry aparat to także mocny parametr - dziwnym trafem najlepsze zdjęcia robią topowe modele.

 

OK - jest jeszcze Nokia N8. Mała, dobrze wykonana, z epicką optyką. Jednak skupiłem się na telefonach z Androidem, ponieważ ten system najbardziej mi odpowiada (wcale nie ze względu na ilość aplikacji).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są wyjątki - http://www.gsmarena....razr_m-4973.php

dobre podzespoły, ekran 4,3" a wymiary jak stary Desire z 3,7"

 

Strasznie mi się ten Razr M podoba. W ogóle Motorola zaskoczyła mnie pod względem jakości zbudowania telefonów, IMO wypada lepiej niż HTC i Samsung. No i dają baterie odpowiednio dopasowane do ekranu i CPU. A to wcale nie tak często się zdarza innym producentom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby kałdroid chodził szybko i płynnie?

Od tego jest optymalizacja softu, jak sądzę. Inaczej jest wielkie zdziwienie, że wprawdzie w 3Dmarku jest bazylion punktów, ale trzeba ładować baterię co wieczór, bo te wszystkie jajka muszą coś jeść.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bogów Chaosu, po co ci mocne parametry w telefonie? Uprawiasz nerdyzm?

 

O ile iOS najnowszy działa dobrze nawet na telefonie sprzed ponad 3 lat, to z Androidem jest tak że potrzebuje mega podzespołów nawet do tego żeby menu się płynnie przewijało (pomijam fakt, że o aktualizacji androida do telefonu sprzed 3 lat można zapomnieć, jak i często do tel sprzed roku). Jak ktoś nigdy nie korzystał z dobrego telefonu, to pewnie nie zwróci uwagi, bo "tak ma być i już", gorzej jak ktoś poużywał dłużej słuchawki, na której wszystko dobrze działa, a później bierze do ręki Androida. Ja jak się przesiadałem 2 lata temu z jakichś windows mobile na Androida 2.1/2.2/2.3 na dobrym telefonie to byłem zachwycony, chociaż teraz wiem jak niedopracowany był to system i jak mulił. Na szczęście podobno najnowsza wersja w końcu działa płynnie (że chodzi na 4 rdzeniowych procesorach to inna sprawa).

 

Poza tym na obecnych telefonach (w iPhonie na pewno jest to funkcją systemową, w Androidzie nie wiem ale wątpię żeby tego nie miał) możesz bezprzewodowo wysyłać obraz na tv i oglądać filmy itp ale i grać, a skoro można grać, to czemu gry nie miały by wyglądać jak najnowsze superprodukcje... Nie każdy musi mieć konsolę/komputer do grania, a tym bardziej podłączony do wielkiego ekranu. Poza tym ceny gier na tą platformę są dużo atrakcyjniejsze. Tylko że żeby gry miały coraz lepszą grafikę, to potrzeba coraz lepszego sprzętu.

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...