Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś nie wie to najlepiej zostawić / kupić działo 75 mm L/70 z Pz IV .

 

88L56 nie wiele lepsza a ma dużo rykoszetów ( bynajmniej tak było kiedyś ) , większe DMG ale mniejsza penetracja .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem dziś VK3601H i faktycznie na początku straszna padaka. Więcej już PzIV mogłem zdziałać.

W zasadzie wszystko do wymiany: gąski, silnik, wieża, działo. Wszystko...

 

A w ktorym czolgu tak nie jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie wie to najlepiej zostawić / kupić działo 75 mm L/70 z Pz IV .

 

88L56 nie wiele lepsza a ma dużo rykoszetów ( bynajmniej tak było kiedyś ) , większe DMG ale mniejsza penetracja .

 

Mi się lepiej grało z 88 choć długo próbowałem z 75, bo uwielbiam to działo na PzIV. Teraz jak wprowadzą węższy zakres tierów to może znowu być fajnie z 75

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Victory!

Battle: Steppes 30 lipca 2012 09:54:20

Vehicle: IS-4

Experience received: 4 215 (x3 for the first victory each day)

Credits received: 60 482

Battle Achievements: Böelter's Medal, Steel Wall, Top Gun, Sniper

 

Pod koniec trochę zlamiłem walcząc z wrogim IS-4 i zrobiło się bardzo nerwowo, ale ostatecznie wyszedłem ze starcia zwycięski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba czas wrócić do czołgów bo D3 zaczyna nużyć...

Widzę, że na allegro jest dużo aukcji z goldem tańszym niż oficjalna cena. Można kupić 2500 za ~30zł, 5500 za ~55zł. Bezpieczne to?

Skąd ci ludzie biorą te kody? Były jakieś gazetki itp.? Przyznam, że od maja słabo śledziłem co się w WoT dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie chodziło mi o to, że miło by było gdyby czołg o klasę wyżej był lepszy od podkręconego czołgu klasę niższego. To, że na początku to padaka jest ok, ale dla swojej klasy a nie dla klas niższych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt jakoś tego nie napisał jeszcze tu a przecież:

Przypadek 2: AMX 12t jest w garażu w momencie wprowadzenia aktualizacji. Zasady z przypadku 1 nadal są w użyciu, a dodatkowo:

  • AMX 12t z tieru V zostanie zamieniony na AMX 12t na tierze VI.
  • Amunicja zamontowana na AMX 12t zostanie przeniesiona do magazynu.
  • Materiały eksploatacyjne i elementy wyposażenia z AMX 12t V tieru zostaną przeniesione na AMX 12t VI tieru.
  • Gracze otrzymają czołg lekki V tieru, ELC AMX (bez wyposażenia, materiałów eksploatacyjnych czy amunicji) i jedno darmowe miejsce w garażu.
  • Gracze otrzymają załogę do czołgu ELC AMX na 100% poziomu wyszkolenia.
  • Kamuflaż z czołgu AMX 12t V tieru zostanie przeniesiony na AMX 12t VI tieru, a także zostanie nałożony na ELC AMX.
  • Okres ważności kamuflażu na obu pojazdach będzie taki sam jak na AMX 12t w momencie wprowadzenia aktualizacji.
Zawsze to jedno więcej ostatnio zaczęły mi się kończyć :P Do tego gratis czołg i amx12 podrożeje dwa razy więc jeszcze sprzedać można bez starty. Edytowane przez Sławomir Guzik
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bitewka z dzisiaj ze świeżo nabytym Shermanem M4, działo stock. ;>

Szkoda, że spacjal na +200% kredytów się skończył bo by ponad 50k kredek było. Dołączona grafika

 

Zwycięstwo!Bitwa: Ensk 31 lipca 2012 10:48:04Czołg: M4 ShermanDoświadczenia: 2 656 (x2 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia)Kredytów: 25 816Osiągnięcia w walce: Medal Bioltera, Specjalista, Strzelec wyborowy, Strzelec pancerny, Odznaka mistrzowska: "As pancerny"

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt jakoś tego nie napisał jeszcze tu a przecież:

 

Zawsze to jedno więcej ostatnio zaczęły mi się kończyć Dołączona grafika Do tego gratis czołg i amx12 podrożeje dwa razy więc jeszcze sprzedać można bez starty.

 

Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaanie kolego o tym to ja pisałem w poście #9300 pewnie z 12 stron wcześniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie wieży i działa, to jest to całkiem inny czołg, zresztą jak każdy.

 

Wieże i gąski już mam. Boli tylko, że jest jeszcze gorsza od podstawowej (wolniejsza), tyle tylko, że pasuje do niej większe działo.

Działa jak na razie używam 7,5 cm KwK 42 L/70 z PzIV. Dzisiaj może doskrobie do 8,8 cm KwK 36 L/56

Pozostaną do kupna jeszcze 2 silniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wszyscy o tym wiemy.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

 

No widzisz, ja nie wiedziałem :P nie chciało mi się czytać changeloga.

 

 

Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaanie kolego o tym to ja pisałem w poście #9300 pewnie z 12 stron wcześniej Dołączona grafika

 

A widzisz, akurat tej strony jednej jedynej w wątku nie czytałem :o
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny czołg osłabili - tym razem trafiło na Mardera II :

 

Prędkość obrotu przy zamontowanym zawieszeniu Marder-II-Ketten Ausf. A zmniejszona o 1 stopień na sekundę.

Prędkość obrotu przy zamontowanym zawieszeniu Marder-II-Ketten Ausf. B zmniejszona o 2 stopnie na sekundę.

Zmniejszono celność w czasie ruchu dla obu typów zawieszenia.

Zmniejszono opór gruntu dla zawieszenia Marder-II-Ketten Ausf. A na średnich i miękkich gruntach.

Zmniejszono opór gruntu dla zawieszenia Marder-II-Ketten Ausf. B na wszystkich gruntach.

Wytrzymałość pojazdu została zwiększona o 5 punktów.

Maksymalna prędkość cofania zwiększona z 11 do 12 km/h.

Zasięg widzenia zmniejszony z 400 do 360 m.

Czas przeładowania działa 5cm PaK 39 L/60 zwiększony o 0.1 s.

Czas celowania działa 7.5cm PaK 40/2 zwiększony z 1.7 do 2.3 s.

Czas przeładowania działa 7.5cm PaK 40/2 zwiększony z 4 do 4.5 s.

Rozrzut po oddaniu strzału z działa 7.5cm PaK 40/2 zwiększony o 30%.

Czas celowania działa 7.6сm PaK 36 ® zwiększony z 1.7 do 2.3 s.

Czas przeładowania działa 7.6сm PaK 36 ® zwiększony z 4.3 do 4.8 s.

Rozrzut po oddaniu strzału z działa 7.6сm PaK 36 ® zwiększony o 30%.

Swoją drogą kiedy zmniejszono zasięg widzenia czołgu z 460 do 400 m ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne 'świetne' modyfikacje:

 

Lorraine 40t:

  • Następujące silniki zostały usunięte: Maybach HL 230 i Maybach HL 230P45
  • Działo 90 mm DCA 45 zostało usunięte.
Zostaje stockowe 575KM i 'potężne' działo F3.

Teraz bez 95k expa Lorraine będzie bezużyteczną cegłą.

 

Zabranie T-34/85 100m może mu wyjść na dobre, ale T-43 będzie pośmiewiskiem.

 

 

Nerfy dla francuskich art i niszczycieli były do przewidzenia. Gold na konwersje expa i premki poszedł trzeba wprowadzić op medy i niszczyciele by w następnym patchu je znerfić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A HL 234P45/234P50? A 100mm SA47?

 

A co mi z tego 100mm jak będę musiał jeździć na początku z bezużytecznym F3? A w zasadzie w ogóle nie będę grał tym czołgiem dopóki nie odblokuje SA47 na AMX 50 100. To jedyna sensowna opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z Murderem II to fail nieziemski. wyglada ze odpadnie z mojego garazu po wbiciu MIII.

 

Marder to jeden z dwóch niemieckich TD w tej grze, jakimi nie grałem :lol: (drugi to panzerjager).

 

-==-=--=-=-=-=-====-=-===--=--=-=-===--==-

http://worldoftanks.eu/community/accounts/501898210-Eagle1268/ << miałem go przed momentem w teamie.

ciach!a mać! Robiłem za skauta JT, bo jaśniewielmożny oszołom stał z tyłu w Typie i strzelał z HE. Ofc zginąłem po wyskautowaniu GW Tygrysa (miałem 600hp po spotkaniu z E-75, direct hita nie przeżyłem). Dopiero po tym się ruszył.

 

I niech mi ktoś powie, że win ratio nie jest wyznacznikiem umiejętności gracza. 41% (czterdzieści jeden procent) zwycięstw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami nie nadążam za tą grą.

Zamontowałem wreszcie

8,8 cm KwK 36 L/56 do mojego VK 3601 H.

Przed chwilą miałem starcie z Pz IV oraz KW 1 i co strzał to nie przebiliśmy albo rykoszet. To już

7,5 cm KwK 42 L/70 z PzIV miał bym choćby Pz IV na strzała w takim zestawieniu, a stał do mnie tyłkiem z 30% HP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...