Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda, w IS wchodzi jak w masło (choć to ostatnio mój ulubiony czołg) a KV-3 ma przedziwną zdolność do rykoszetowania i strzałów za 0dmg nawet od mocnych dział. KV-3 da się pograć, ale 122 to konieczność ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 7.2 #3 zmienili ROF w T34 do 4! Masakra jakaś! Mogłem olać tą linię HT i ze spokojem zrobić niemców do końca i skończyć grę :/

 

A konkretnie zrobili tak:

Test1, Test2 and Test3:

Health 1550HP -> 1500HP -> 1500HP

Traverse 25°/sec -> 24°/sec -> 22°/sec

ROF 4,38rpm -> 4,14rpm -> 4rpm

Accuracy 0,4m -> 0,35m -> 0,35m

Aimtime 2,9s -> 3,4s -> 3,4s

Turret traverse 24°/sec -> 18°/sec -> 18°/sec

Viewrange 368m -> 360m -> 360m

 

edit:

parametry działa:

248 penetracja

500 alpha

0.35 acuracy

3.4 aiming time

4 rof

 

Wg mnie trochę za bardzo pociękowany jest teraz. Bez wyposażenia bez premki dwie bitwy wczoraj zrobiłem 35k i 31k brutto. Bardzo cienko jak na premium tank. Niby musieli go pocienić na 8 tier, ale trochę chyba przegięli. No i kto za to da 12k teraz to żal. Ja ten czołg na obecne parametry i zarobki wycenił bym na 7k bez promocji.

Edytowane przez Sławomir Guzik
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KV-3 na stocku jest słaby ale jak mu wmontujesz 122 to pali wszystko i dmg za ponad 400 leci! IMO KV-3 jest lepszy (bardziej pancerny) od IS a ma taką samą moc działa mimo, że jest czołgiem tieru VI

 

mam na KV-3 i 122mm i całą resztę, tylko exp do IS'a trzeba zbierać, wszystko zamontowane.. i nie umiem się przestawić :D chyba, że tak na mnie browar wczoraj działał, ze chciałem wszystko pochopnie bić, zabijać i rozpruwać! hmmm, byc może to to.. w każdym razie rozegrałem 6 czy 7 bitew, wygrałem jedną.. nie mając większego wkładu w bitwę bo exp podwójny osiągnał pułap w ilości raptem 1100 :P

 

no nic, zobaczymy jak się sytuacja rozwinie na froncie ;) narazie win ratio na KV-3 jakieś.. 18% :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co zrobili z T34 to woła o pomstę do nieba. Stracił wszystkie atuty czołgu amerykańskiego czyli zwinność, mobilność, szybkość obracania wieży czy zbierania się celownika.

W pierwszym teście to był super czołg a teraz to śmierdzące łajno. Muszę obczaić co tam jeszcze nagrzebali. Np. T110E5 bardzo mi się podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregu podaj linki do ikon i celownika - wygladaja interesująco

 

bedzie ciężko..to posklejać...bo mam mix robiony metodą prób i błędów z różnych modów...

celownik -jimbo jimbo ,

ikony, dmg panel itp to pomieszane mam totalnie. OTM plus GWR ratio mod tam siedział....jedno potrafi nadpisać dfrugie więc mocno przekombinowane mam.

DamagePanel by 7serafim7 & BioNick - World of Tanks official forum tu masz dmg panel

mapka/giu z says complete mod link

co do ikon czołgów - długo stosowałem aslains icon mod(mniej oczojebny) a ten z szota to Druids icon mod, nie mam linku do strony, mozna znaleźć przez góóóle chyba(ale link do pobieralni media )

w modach cza umiarkowanie, jak wczoraj przesadziłem(ten rusty to 2gb zdaje sie ma) to potrafił mi sie czesto klient zwiesic, jako ze mam gre na ssd to mi to zwisa i powiewa, zawsze zdąże wbic z powrotem, ale trzeba uważać...na razie z prawie całego rusty moda zrezygnowałem, fajnie sie gra jak w klimatach z wojny, szaro buru i ponuro a czołgi każdy przerdzewiały i zakurzony ale jak ma sie wywalać tyle to dziękuję...skasowałem katalog i przywróciłem poprzedni zestaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"[Crosshair] Adiya's Sight Scope V6.1"

 

Bardzo ciekawy mod. Używa ktoś może? Genialne dla arty, po najechaniu celownikiem na enemca pokazuje nam parametry pancerza jego czołgu na grafice, dla frontu, boku i tyłu. Przy M41 to w sumie nie ma większego sensu bo te pociski to we wszystko wchodzą no ale jest :)

 

Tyle tylko że dowalili też całe koło z liczbami, trajektoria czy kąty pocisku. Nie wiem jak się na to zapatrywać i czerpać z tego korzyść. Może ktoś podpowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w ostatnich miesiącach było coś grzebane z 105L68 w Tigerze 2???

Rykoszetuje/trafia za 0 dam nawet do arty. Czasami mam w bitwie więcej rykoszetów niż penetracji. WTF??!!!

 

Wkurza to szczególnie bo za pocisk płace ponad 1000 kredytów.

 

Jak zaczynałem z 105L68 to wchodziło we wszystko, tylko w 9 i 10 Tierze trzeba był wiedzieć gdzie przycelować. A teraz lipa.

 

 

Ostatnia bitwa, E75, dwa rykoszety w bok, ok rozumiem, 1 rykoszet od wieży T29, ok rozmiem, rykoszet od KV3, no już nie bardzo, rykoszet od arty, no to już przegięcie. 9 pocisków wystrzelonych w bitwie: 5 lub 6 rykoszetów/trafień za 0 dam. I tak od dłuższego już czasu grając Tigerem 2.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w ostatnich miesiącach było coś grzebane z 105L68 w Tigerze 2???

 

Były jakieś patche po drodze, zmiana modelu opancerzenia na kilku czołgach, normalizacja jakaś, etc. Innymi słowy: Działo zostało to samo, tylko czołgi się zmieniły.

Hint ode mnie - zawsze (i to jest aktualne na każdym czołgu), ale to zawsze strzelaj w weakspoty. Czasem się zdarzą takie kwiatki, jak wrzuciłem gdzieś wcześniej (snajper + 0 dmg), ale częściej kolesie nabierają respektu i zaczynają uciekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J.w, zawsze w weakspoty, lub w jak najbardziej płską powierzchnię, by kąty były jak najmniejsze.

Ogółem -pamiętając moje doświadczenia z bety, to tigr1 i kt mocno się różniły od tego co mamy teraz. Działo było celniejsze, częściej właziło. Teraz jest po prostu ujnia...ruskie działa są teraz lepsze(bo jeśli już trafi, to konkret dmg będzie, no chyba że w moduł typu gąski pochłonie całe obrażenia...)

 

co do zakupów, to mi równie często złazi apteczka jak naprawcze zestawy(bo ammo rack i dowolny członek załoogi martwy to +50% przeładowania we francuzach....więc apteczka to must have) więc bedzie po 500szt tego i tego :)

fajna promo, ciut koszty spadną/straty na bitwie

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"[Crosshair] Adiya's Sight Scope V6.1"

 

Bardzo ciekawy mod. Używa ktoś może? Genialne dla arty, po najechaniu celownikiem na enemca pokazuje nam parametry pancerza jego czołgu na grafice, dla frontu, boku i tyłu. Przy M41 to w sumie nie ma większego sensu bo te pociski to we wszystko wchodzą no ale jest :)

 

Tyle tylko że dowalili też całe koło z liczbami, trajektoria czy kąty pocisku. Nie wiem jak się na to zapatrywać i czerpać z tego korzyść. Może ktoś podpowie?

 

Jak dla mnie bezsens, w ferworze walki i tak chcesz trafic tylko w czołg a nie jakąś jego część ;) Zaś Ob. 261 z którego możemy sobie celować w konkretną część czołgu przebija PP każdy czołg z każdej strony :P Co do tych kątów... pewnie mają slużyć do obliczenia czasu lotu - tak mi się wydaje, nie widzę innego zastosowania. Doświadczony artylerzysta tego nie potrzebuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie trochę za bardzo pociękowany jest teraz. Bez wyposażenia bez premki dwie bitwy wczoraj zrobiłem 35k i 31k brutto. Bardzo cienko jak na premium tank. Niby musieli go pocienić na 8 tier, ale trochę chyba przegięli. No i kto za to da 12k teraz to żal. Ja ten czołg na obecne parametry i zarobki wycenił bym na 7k bez promocji.

 

Tyle to ja moge sobie zarabiać bez problemu IS4. Jak okaże się ze to T34 to qpa to nieźle ludzi wyrolowali. Pozostanie przerzucić się na BF3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na Diablo 3 i WoT idzie w zapomnienie, bo z patcha na patch schodzi ta gra na PSY

 

Potwierdzam. A wszystko zaczelo sie sypac od czasu tych ich tarcz akumulacyjnych (czy jak tam to zwal). Poprawki na strzaly za 0dmg tylko sprawily ze jest tego jeszcze wiecej :/ Nadoili ludzi na premkach (ci co dazyli czym szybciej do t34/t30) a teraz daja szmelc co zarabia niewiele lepiej od innych darmowych czolgow o,O Chyba skoncze zabawe z ta gra bo coraz wiecej - niz +. Po prostu chlopaki za bardzo rzucily sie na $$ (3 gierki w jednym czasie gdy 1 niepotrafia do konca poprawnie zrobic).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Mało brakło, żeby było 8 kili ale t-50 mi dobił Hetzera, takie walki lubię.

Zwycięstwo!

Bitwa: Urwisko 23 marca 2012 21:40:48

Czołg: AMX 13 75

Doświadczenia: 1 108

Kredytów: 25 072 (grzywna za uszkodzenie sojuszników: 160)

Osiągnięcia w walce: Specjalista, Strzelec wyborowy, Strzelec pancerny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. A wszystko zaczelo sie sypac od czasu tych ich tarcz akumulacyjnych (czy jak tam to zwal). Po prostu chlopaki za bardzo rzucily sie na $$ (3 gierki w jednym czasie gdy 1 niepotrafia do konca poprawnie zrobic).

 

Niestety masz rację, Nieogarniają. Pomysł genialny, ale ciągłe rykoszety i 0 dam, gdzie pocisk kosztuje za ponad 1000k, boli. Do tego beznadziejny matchmaking psują zabawę. Oby
szybko się ukazał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że połowa bugów ciągnie się od czasów bety i nadal nie ma widoków, żeby coś z nimi zrobiono. A zamiast się tym zająć, to grzebią w rzeczach, które nikomu nie przeszkadzały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może już zna jakieś informacje pojawienia się 7.2? No bo test za testem a informacji nic kiedy oficjalnie wydadzą 7.2.

A co do T34 premium jeśli faktycznie spartolą go pod względem zarobków to podziękuje im za grę bo nie po to grałem w męczarniach amerykańskimi HT żeby ktoś poleciał w przysłowiowego ciach!...

Bo mogłem spokojnie iść w IS'a chociaż by była jakaś przyjemność grając.

I tak jak koledzy piszą zamiast uporać się z niedoróbkami które ciągną się już od szmat czasu do tego silnik czerpie moc z 1 rdzenia to oni poprawiają grafikę.

Strach się bać jak dojdzie do tego fizyka co to będzie. A spadki fps mam od 130-30 ale co tam z patcha na patch jest coraz gorzej a różnicy nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa, działa. W Google wpisać "minoson world of tanks", pierwszy wynik, potem na "amazing post", potem na czerwony link i jesteśmy na rosyjskim forum. Stamtąd są do ściągnięcia i tekstury, i skrypt podmieniający zawartość *.pkg na nowe tekstury.

 

PS. Czy ktokolwiek z was gra na serwerze US? Dziwnym trafem się tam zarejestrowałem i już tak zostało.

 

Ciężko z translatora się coś połapać.

Ściągnąłem tekstury 3%, folder "res" wypakowałem do "x:\World_of_Tanks\res\packages" tam też wrzuciłem skrypt "AHuMex_poVitter_autoinstall_0.7.1.1_only" i odpaliłem. Coś tam się pomieliło no i co dalej ? Odpalam grę, ale nie widać różnicy w jakości tekstur na low.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo mogłem spokojnie iść w IS'a chociaż by była jakaś przyjemność grając.

 

Każdy zdaje się chwalić IS'a a ja uważam że ten czołg to straszna padaka. Ma bardzo niecelne i wolne działo i to zarówno pod względem celowania jak i przeładowania. Walka z kimś na dystansie dłuższym niż 100m jest często stratą pocisków które tanie nie są. Pancerz niewiele mocniejszy od tygrysa. W walce z rówieśnikami oni zawsze trafiają i mają przebicie podczas gdy mu często mamy rykoszety albo strzelamy w kosmos. Ponadto dość często pada w nim ammo rack a z czasem przeładowania ponad 20s to długo nie pojeździmy. Szybkość maksymalna 34km/h szału nie robi może jest odrobinę szybszy od innych czołgów ciężkich ale niewiele. Jedynie w miastach sobie jako tako radzi ten czołg, bo można łatwiej kogoś zajść od boku, czy z tyłu i wtedy działo powodujące duże zniszczenia ale z niską penetracją się sprawdza.

 

Ten czołg jest dobry jak się trafi na szczyt listy, jak trafimy w środek albo na koniec to jest masakra. Szczególnie że HE teraz często się odbijają albo powodują jakieś śladowe uszkodzenia i to mimo dużego kalibru (122mm). Do tego ciężko mi na nim zarobić, bardzo często mam straty, średni exp na poziomie 380 bez premium to też żal jak na tier 7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy zdaje się chwalić IS'a a ja uważam że ten czołg to straszna padaka. Ma bardzo niecelne i wolne działo i to zarówno pod względem celowania jak i przeładowania. Walka z kimś na dystansie dłuższym niż 100m jest często stratą pocisków które tanie nie są. Pancerz niewiele mocniejszy od tygrysa. W walce z rówieśnikami oni zawsze trafiają i mają przebicie podczas gdy mu często mamy rykoszety albo strzelamy w kosmos. Ponadto dość często pada w nim ammo rack a z czasem przeładowania ponad 20s to długo nie pojeździmy. Szybkość maksymalna 34km/h szału nie robi może jest odrobinę szybszy od innych czołgów ciężkich ale niewiele. Jedynie w miastach sobie jako tako radzi ten czołg, bo można łatwiej kogoś zajść od boku, czy z tyłu i wtedy działo powodujące duże zniszczenia ale z niską penetracją się sprawdza.

 

IS jest całkiem mobilny, niby Vmax nie powala, ale ma dobre przyspieszenie i niezłą prędkość w terenie. Poza tym osobiście nie lubiłem 122mm na tym czołgu - zbyt wolne i niecelne. Z D10T grało mi się dużo lepiej - dość szybkostrzelne, w miarę celne, penetracja ta sama, amunicja za grosze. No i często nie pchałem się na najcięższe czołgi przeciwnika, tylko trzymałem z medami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...