Jump to content
Sid

Codzienność za kierownicą

Recommended Posts

Otwarta butelka alkoholu w samochodzie? Donos do fuertedrogówki poleciał.

Ludzie z Xupa wystalkują każdego, nie wiem czy nie powinieneś się martwić o swoje życie. Lepiej sprawdź czy przewody hamulcowe są całe i zdrowe :P.

Robił ktoś wygłuszenie drzwi? Do fc wpadło nowe radio i chciałbym lepiej wykorzystać jego potencjał, a w internetach piszą, że najpierw wygłuszenie drzwi, później ewentualnie zmiana głośników.

Edited by piotreek

Ja robiłem jak chcesz to mogę później wrzucić fotki. Jak już ktoś się fatyguje i rozbiera boczek wymieniając głośniki to warto przy okazji wyłożyć parę złotych na maty. Lepiej brzmią głośniki i nie brzeczy nam nic w drzwiach.

Edited by KAX_

Ja tylko odradzę wszelkie maty bitumiczne i ich pochodne. Na chwilę obecną tylko butyl i pianka.

Wiadomo, jak są uszkodzone mechanicznie to wymiana lub naprawa.

Kax wrzucaj, czym wyklejałeś?

Maty GMS 05 i na to pianka

BRUtZK0.jpg

qoB5AHh.jpg

Maty GMS 05 i na to pianka

Ale od wewnątrz drzwi też wygłuszyłeś? Znaczy się wewnętrzną stronę zewnętrznej części :)

Dzięki, trochę zabawy będzie, ale z tego co czytam, to warto

Zabawa jest, ale faktycznie warto. Robi to naprawdę sporą różnicę dźwięku, nawet na oemowych głośnikach, a jak już wymienisz na normalne, to w ogóle wypas :)

U mnie podobno są blaupunkty fabryczne, więc tragedii nie ma. Ale chyba będę musiał jeszcze wstawiać blachę w drzwi, bo są duże otwarte powierzchnie

Ale od wewnątrz drzwi też wygłuszyłeś? Znaczy się wewnętrzną stronę zewnętrznej części :)

Oczywistą oczywistością jest wyklejenie wewnątrz ;)

U mnie podobno są blaupunkty fabryczne, więc tragedii nie ma. Ale chyba będę musiał jeszcze wstawiać blachę w drzwi, bo są duże otwarte powierzchnie

Alfa ma fabryczne radio blaupunkta, gniot jakich mało.

Oczywistą oczywistością jest wyklejenie wewnątrz ;)

Fakt, sorry za tendencyjne pytanie ;)

Kuzyn ma alfę 147 bez bose, jest prawie że fanatykiem alfy, ale sam przyznał, że do mojego fc to dźwięk w alfie się nie umywa. Sam walczyłem z ustawieniem tego i było słabo albo bardzo słabo. Wyciszenie będzie, nowe głośniki pewnie też, ale najpierw mechanika do zrobienia na wiosnę, albo sprzedaż, tylko co fajnego kupię za powiedzmy 10k -15k? Chyba już lepiej ogarnąć fc na igłę.

Edited by piotreek

Ja wiem, piłowanie golfa na ręcznym to nie drift, ale to pierwsza zima od kilku lat podczas której mam nowe, nie zamarzające linki od ręcznego w fc i po prostu musiałem, kilka minut, ale warto było, polecam wszystkim :)

Może jutro znów się wybiorę

I bardzo dobrze...tyle <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>ianych strucli na ulicach..... nie ważne czy 5k czy 10k czy 30k czy 50k musi być diesel....

Nikt mi nie powie że Ukraińców stać na nowe auta...

Nie musi być nówka, ale jeśli dobrze pamiętam za 10k da się kupić auto spełniające wszystkie normy (specjalistów proszę o weryfikację)

Te, jedź na Ukraine to się przekonasz czy ich stać na samochody za 10k pln, byłem na Ukrainie ze 3x spałem po różnych miejscach od lokalsów po <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>iane hotele i uwierz, nie stać ich na samochód za 10k... za kilka dolarów ludzie tam potrafią Ci wycałować ręce już nie piszę o ugoszczeniu.

A ile ma "stare" auto? 5 lat? 10? 25?

na Ukrainie wprowadzono zakaz wwozu samochodów, które nie spełniają normy toksyczności spalin Euro 5

Rechotłę, czym oni będą jeździć? Rikszami?

Pewnie ich odpowiednich naszego Stowarzyszenia Sprzedawców Skody doszło do władzy w demokratycznych wyborach. Hinina i kredyty się słabo sprzedają, trzeba ratować rynek.

Chinina tej, z takiego dżewa.

A propos - US & A oraz Chińczycy mają kompletnie <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>ne na normy Euro. Na szczęście fakt, że żyjemy na jednej planecie pod jedną atmosferą wcale nie wpływa na to, że ich smogiem oddychają wszyscy.

A nie, czekajcie ...

Nie musi być nówka, ale jeśli dobrze pamiętam za 10k da się kupić auto spełniające wszystkie normy (specjalistów proszę o weryfikację)

Oj chyba nie tak łatwo. Weźmy np. takiego Opel Corsa - dopiero wersja D i to dopiero po lifcie miał silniki spełniające Euro5, a za 10 tys (złotych polskich) takiego raczej nie kupisz. ... może jakiś 1,5 osobowy smart, ... tylko nie wiem, czy to jeszcze motÓr czy już samochód ;)

Edited by Kyle

Oj wydech mi sie zrobil jakbym mial 4" przelotowe, piekny bulgot i strzelajace dopalane paliwo ... ;)
+100 to lansu na wsi.

Chyba cos z downpipem ;)

Edited by Aurora001