Skocz do zawartości
Sid

Codzienność za kierownicą

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwólcie, że wrzucę zdjęcie jakiegoś ciekawego samochodu. Jeszcze jakiś obcokrajowiec trafi na ten temat i pomyśli że w Polsce jarają się Multiplą, Windem i Nano

 

maserati-granturismo-front.jpg

Maserati zawsze robiły wilgotno u mnie między nogami, więc daję Ci lajka. Mam nadzieję, że dobrze go wykorzystasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieprzyłem linki, sorry za gulfa, więcej nie będę, obiecuję.

 

Taaa tak się tłumaczysz. Ja nawet nie zauważyłem, że to Golf, a nie poldolot. 

 

Gdybym miał mieć jedno auto do wszystkiego. To patrząc na praktyczne auto może bym się nad tym zastanowił

 

http://otomoto.pl/oferta/opel-signum-3-2-v6-navi-climatronic-skora-serwis-xenon-ID6yk4Vz.html#04d5f445c9

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ściągał ktoś ostatnia auto z reichu? Jak to wygląda w praktyce? Mogę spokojnie wrócić autem na niemieckich blachach do PL i tu przerejestrować czy bedzie problem i muszę wyrabiać na miejscu tablice wyjazdowe? Auto jest cały czas w Niemczech zarejestrowane i użytkowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra już wiem. Jak się niemiec zgodzi o co ciężko to odda mi auto z blachami. Wtedy legalnie wracam na niemieckich, auto w PL przerejestrowuje, blachy zdaje u siebie w wydziale i otrzymuje pokwitowanie zdania blach, które przesyłam właścicielowi i na jego podstawie on sobie wymeldowuje auto. Jak się nie zgodzi to pozostają czerwone blachy wyjazdowe za 200 ojro albo laweta za tyle samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojacie znowu się zacznie - hurr co ty kupiłeś durr za tom kase mugłbyś mieć aszusteczke aczfureczke!!111

 

Czekam z niecierpliwością, strosząc zawczasu suty w oczekiwaniu na kupę dobrej zabawy z przewagą kupy.

 

Panowie ściągał ktoś ostatnia auto z reichu? Jak to wygląda w praktyce? Mogę spokojnie wrócić autem na niemieckich blachach do PL i tu przerejestrować czy bedzie problem i muszę wyrabiać na miejscu tablice wyjazdowe? Auto jest cały czas w Niemczech zarejestrowane i użytkowane.

Ostatnio to nie, w zeszłym roku w sierpniu to tak, żaba przyjechała na niemieckich blachach z umową in blanco podpisaną przez germańskiego oprawcę. No i podpisałem, kupiłem, blachy zdałem w wydziale komunikacji, akcyzy i inne haracze opłacone na czas. Kradziona nie jest więc psiarnia nie zarekwirowała. Komisiarza który pośredniczył między mną a szkopem nigdzie w papierach nie ma, wiadomo.

 

Aha, jeździć się dało na legalu po wykupieniu w kraju OC na miesiąc czy ile tam, o ile pamiętam wpisany w świstki był VIN i niemieckie blachy.

Edytowane przez jonas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę dzwonił i zobaczymy czy kupujący odda auto z blachami czy koniecznie będzie chciał je wymeldować. Daleko nie mam 3h drogi autostradą. Szybciej niz miałbym jechać 200km po Polsce. Z resztą przeglądam te ogłoszenie i nie mowie, ze nie ma co kupić ale nie ma nawet co jechać obejrzeć. Sprzedanie makarona zajęło mi dwa dni, a kupno zajmie pewnie z dwa miesiące :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...