Skocz do zawartości
Sysak

Szukam Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc nie ma takiej opcji, żeby mi się nie podobał. Do dziś z żoną grywamy w Unreala :)

Ja chce taką żonę :rolleyes: Ja swoją od lat próbuje przekonać do gier... ale Ona tylko w Happyland Adventures i Mario lubi :wink:

 

edit: Grywał ktoś w Diablo III ? Ja bardzo lobię diablo II ale jakoś nie miałem odwagi zainwestować w trzecią część... Powiem jeszcze, że w grze podoba mi się motyw z runami, różnymi rodzajami przedmiotów i kostką horradrimów a nie motyw walki w terenie.

Chyba tylko wybrani na BlizzConie grali :lol: bo premiera dopiero jest... 2012 :sad: wejdź na diablo3.net.pl tam jest wiele ciekawych informacji o Diablo 3, w tym gameplaye i opisy postaci oraz wypowiedzi ludzi z Blizzarda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chce taką żonę :rolleyes: Ja swoją od lat próbuje przekonać do gier... ale Ona tylko w Happyland Adventures i Mario lubi :wink:

Miałem podobnie, tylko Supaplex i Dyna Blaster ale wziąłem się i pokazałem Unreala :) Zawsze boi się tych gumbasów z małymi głowami hehe :) Grywa też w IGI 1 ale daleko ma do przejścia całej gry.

 

 

Chyba tylko wybrani na BlizzConie grali :lol: bo premiera dopiero jest... 2012 :sad: wejdź na diablo3.net.pl tam jest wiele ciekawych informacji o Diablo 3, w tym gameplaye i opisy postaci oraz wypowiedzi ludzi z Blizzarda.

A to nie wiedziałem, gdzieś czytałem opinie graczy i pomyślałem, że już jest.

 

Znam wiele niewypałów z wprowadzaniem nowych wersji gier np. H3 a H4 i 5, Age of Empires 2 a 3, IGI 1 a 2, TR Underworld (zmieniony silnik operowania kamerą) i się zastanawiałem czy D3 nie popsuli. Poczytam, dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie, tylko Supaplex i Dyna Blaster ale wziąłem się i pokazałem Unreala :) Zawsze boi się tych gumbasów z małymi głowami hehe :) Grywa też w IGI 1 ale daleko ma do przejścia całej gry.

Gdzie Ty znalazłeś taką Kobietę <_<

 

 

A to nie wiedziałem, gdzieś czytałem opinie graczy i pomyślałem, że już jest.

 

Znam wiele niewypałów z wprowadzaniem nowych wersji gier np. H3 a H4 i 5, Age of Empires 2 a 3, IGI 1 a 2, TR Underworld (zmieniony silnik operowania kamerą) i się zastanawiałem czy D3 nie popsuli. Poczytam, dzięki :)

Ja na początku cieszyłem się jak głupi na D3, ale na razie jakoś entuzjazm opadł... ale to nie temat o D3 więc EOT, żeby % nie zarobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Chciałbym abyście mi pomogli zapomniałem nazwę gry icon_sad2.gif

Teraz przedstawię krótki opis grałem w nią mniej więcej w 2003 roku była to gra gdzie kupowano fabrykę i różne maszyny icon_wink2.gif Może ktoś kojarzy tą grę icon_wink2.gif Prosze o szybką odpowiedz icon_wink2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Chciałbym abyście mi pomogli zapomniałem nazwę gry icon_sad2.gif

Teraz przedstawię krótki opis grałem w nią mniej więcej w 2003 roku była to gra gdzie kupowano fabrykę i różne maszyny icon_wink2.gif Może ktoś kojarzy tą grę icon_wink2.gif Prosze o szybką odpowiedz icon_wink2.gif

Mógłbyś rozszerzyć opis ? Naprowadź nas bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Homeworldziekupowalo sie fabrke i rozne maszyny? ;)

Nie nie kupowało się. Homeworld 2 jak i reszta z tej serii to strategia wyróżniająca się tym, że akcja odbywa się w kosmosie w dalekiej przyszłości.

 

Może chodzi Ci o coś bardziej w rodzaju Transport Tycoon? (polecam Open Transport Tycoon Deluxe fanom gier strategicznych).

Edytowane przez Adi32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Homeworldziekupowalo sie fabrke i rozne maszyny? ;)

Nie wiem - nie grałem, nie widziałem.

Generalnie jednak w strategiach buduje się "fabryki", a w nich różne "maszyny" (wojenne). To była pierwsza strategia, którą wywaliło Google w zapytaniu "strategia 2003" ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Chciałbym abyście mi pomogli zapomniałem nazwę gry icon_sad2.gif

Teraz przedstawię krótki opis grałem w nią mniej więcej w 2003 roku była to gra gdzie kupowano fabrykę i różne maszyny icon_wink2.gif Może ktoś kojarzy tą grę icon_wink2.gif Prosze o szybką odpowiedz icon_wink2.gif

a w jakich klimatach to była gra? z kosmicznych to oprócz homeworld jest hegemonia żelazne legiony. tam wygląda to właśnie trochę inaczej niż w homeworldzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To była gra na Pegasusa, polegała na tym że statkiem lecieliśmy od dołu do góry i rozwalaliśmy wszystko, końcowe bossy nawalało się w newralgiczne miejsce i byli oni ogromni.

To co tą grę odróżniało od wszystkich innych było to że na początku wybieraliśmy sobie skrzydła które były bronią i każda działała inaczej. Takie kule czarne jak od armat wymiatały najlepiej, ale było jeszcze mnóstwo opcji do wyboru :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Chciałbym abyście mi pomogli zapomniałem nazwę gry

OPIS:

-Mniej wiecej grałem w nią w roku 2004

-byłą to gra ekonomiczna

-Wykupywałeś budynek fabryczny i tam kupowałeś maszyny

-Gra rozgrywała się na Ziemi

Myślę że wiecie o jaką grę mi chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam gry z C64, miałem na kasecie ze 4 części, może 6 - leciało się stateczkiem czy samolocikiem w prawo i strzelało. Co mi zapadło w pamięć to że w 4 części były wielkie wystające kły z góry i dołu i kapała z nich jakaś ciecz a kolorystyka tejże części była mięsnoróżowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To była gra na Pegasusa, polegała na tym że statkiem lecieliśmy od dołu do góry i rozwalaliśmy wszystko, końcowe bossy nawalało się w newralgiczne miejsce i byli oni ogromni.

To co tą grę odróżniało od wszystkich innych było to że na początku wybieraliśmy sobie skrzydła które były bronią i każda działała inaczej. Takie kule czarne jak od armat wymiatały najlepiej, ale było jeszcze mnóstwo opcji do wyboru :D

Nie wiem o jaką grę chodzi ale być może mogę pomóc.

 

Zrobiłem sobie w PHP skrypcik, który po uruchomieniu wyświetla po 4 screeny chyba każdej gry na pegasusa, i nazwy.

Dzięki temu łatwo szybko znaleźć stare budzące wypomnienia gry :)

 

Link: http://www.wrzuc.net/get.php?what=dwtq71ryindex.rar

 

Plik wystarczy wrzucić na jakiś hosting z obsługą PHP albo zainstalować serwer PHP na dysku.

 

edit:Ewentualnie może ktoś z kolegów tutaj wrzuci do siebie jeżeli posiada jakiś darmowy hosting.

 

 

Witam, szukam gry z C64, miałem na kasecie ze 4 części, może 6 - leciało się stateczkiem czy samolocikiem w prawo i strzelało. Co mi zapadło w pamięć to że w 4 części były wielkie wystające kły z góry i dołu i kapała z nich jakaś ciecz a kolorystyka tejże części była mięsnoróżowa.

 

Do tego opisu bardzo pasuje mi "R-Type" ale w to grałem z tego co pamiętam z 10 lat temu na czymś co sie nazywało "Sega". Mam gdzieś dziesiątki gier na tę konsole jakby co. Tu screen z "R-Type":

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

Strona domowa: (jest tam jakiś download? sam bym pograł ale nie mogę tego rozczytać...)

 

http://www.irem.co.jp/official/r/

Edytowane przez Adi32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie szukam gry z okresu gdzieś tak 2001 - 2004 chodziło się takim ludkiem , który się kręcił i rozwalał różne stworzenia . Można było budować schodki do wchodzenia z drewna i różne inne opcje , chodziło się w obie strony było pełno poziomów mam nadzieje , że znacie takie coś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuje gierki z dzieciństwa.

Chodzi o pikę nożną...nie było tam prawdziwych nazw drużyn tylko przykładowo "red socks" i takie temu podobne.

Widok o ile pamiętam to taki z górnego ukosu (tak jak w fifach i pesach teraz) chociaż w tej grze można chyba było też ustawić widok od góry, ale pewny nie jestem.

Hmmm co wiecej...gra była chyba ogólnie taka jajcarska, począwszy od nazw drużyn do tego co działo się podczas meczu... cholera mało pamiętam szczegółów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam staaarej gry, chodziło mniej więcej o to, że zbierało się dusze poległych i w ołtarzu odradzało się potwory po swojej stronie. Każdy potworek był warty jakąś tam liczbę tych dusz. Dowodziło się nimi i walczyło z wrogami. Chodziło się jakimś demonem czy czymś takim widok był jak hmm.. w metinie.

Spore mapy słaba grafika ale to była jedna z pierwszych gier jakie grałem :P

Proszę o szybką odpowiedź :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam staaarej gry, chodziło mniej więcej o to, że zbierało się dusze poległych i w ołtarzu odradzało się potwory po swojej stronie. Każdy potworek był warty jakąś tam liczbę tych dusz. Dowodziło się nimi i walczyło z wrogami. Chodziło się jakimś demonem czy czymś takim widok był jak hmm.. w metinie.

Spore mapy słaba grafika ale to była jedna z pierwszych gier jakie grałem :P

Proszę o szybką odpowiedź :D

 

Dungeon's Lord (czy coś innego zamiast Lord)

Overlord?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wita. Mam prośbę , szukam gry w której ścigały się w samochodzikach zwierzęta, takie jak tygrys rekin łoś. Strzelały do siebie z tych samochodzików , lub utrudnieniem były plamy oleju. Stara gra , jeśli ktos jąz na to byłbym wdzięczny za udzielenie pomocy jak ta gra się nazywała:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuje gierki z dzieciństwa.

Chodzi o pikę nożną...nie było tam prawdziwych nazw drużyn tylko przykładowo "red socks" i takie temu podobne.

Widok o ile pamiętam to taki z górnego ukosu (tak jak w fifach i pesach teraz) chociaż w tej grze można chyba było też ustawić widok od góry, ale pewny nie jestem.

Hmmm co wiecej...gra była chyba ogólnie taka jajcarska, począwszy od nazw drużyn do tego co działo się podczas meczu... cholera mało pamiętam szczegółów.

 

?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wita. Mam prośbę , szukam gry w której ścigały się w samochodzikach zwierzęta, takie jak tygrys rekin łoś. Strzelały do siebie z tych samochodzików , lub utrudnieniem były plamy oleju. Stara gra , jeśli ktos jąz na to byłbym wdzięczny za udzielenie pomocy jak ta gra się nazywała:)

 

Wacky Wheels, mam gdzieś w szafce oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...