Skocz do zawartości
ath

Windows 7 Beta / Rc / Rtm

Rekomendowane odpowiedzi

alternatywny clone virtual w sumie styka,

Czy chodzi o ten program: Virtual CloneDrive 5.4.1.1 ??

Niestety mam problemy z napędem virtualnym od ultraISO ->wersja 8.x z czasopisma. Przydałoby się zastępstwo tej aplikacji, w wersji freeware. Virtual CloneDrive 5.4.1.1 zastąpiłby go częściowo, jeszcze cos to tworzenia i edycji iso by się przydało. Jakieś propozycje ??

UltraISO pakuje się domyślnie z virtualnym napędem, a potem nie idzie go usunąć. Niby w ultraISO jest wyłączony napęd wirtualny, ale win7 i tak go widzi ...

 

A co używacie do nagrywania płyt ?? Zainstalowałem Ashampoo 2009 (ostatnio też w czasopismach bywa), ale jakoś nie miałem okazji wypróbować czy działa ...

 

Z antywirusowych to darmowy AVG chodzi bezproblemowo.

 

OpenOffice 3.0.1 ux -> działa.

Edytowane przez Conti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nero nie używałem od v6xxx oem. Ten program od v7 hmmmm ...... nie to miejsce .......

Bardziej myślałem o cdburnerxp, ale do ashampoo już przywykłem pod xp i przy okazji zobaczę jak działa pod w7.

ashampoo burning studio free

Edytowane przez Conti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm..

 

pierwszy zgrzyt na linii gry - w7..

 

nowe Brothers in Arms wykrzacza się na starcie, system wyrzuca komunikat, że program przestał działać..podobnie Mafia, z tym, że tutaj gra wyrzuca błąd..<_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony nowym systemem i wszystko było by OK gdyby nie jeden problem który trochę mnie zniechęcił... Mianowicie chodzi mi o Sound Blastera Audigy LS (tak wiem staroć) - dźwięk jest ok, jakieś sterowniki system sobie zainstalował ale nie mam opcji Boost w mikrofonie co uniemożliwia mi normalne gadanie np na Skype. Próbowałem wgrywać sterowniki z XP i Visty ale zawsze coś było nie tak.... Ma ktoś jakiś pomysł jak można zmusić system do pojawienia się opcji Boosta? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Audigy zwykłe, chyba model 0090 - i mi dość wyraźnie charczy pod 7, na XP miałem alternatywne kx i było git, a na 7 nie mogę zmusić audigy żeby względnie czysto pracował - jak ma zły humor, to tak charczy ze nie idzie wyrobić. Zabawa suwaczkami (obnizanie poziomu sygnalu na wyjsciu) i ustawieniami tonów nic nie daje.

 

PS: Beta 7 naprawdę dobra :) używam jej już normalnie na codzień i nie mam zastrzeżeń poza charczącym audigy.

PS2: Windows 7 64-bit ed.

PS3: kX na 7 nie chcą ruszyć, na Vista podobno chodzą (nie wiem - nie sprawdzałem)

Edytowane przez Nicolass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tam ktoś odpalił GTA 4 na Sevenie?

dziala super, i na 32 i 64.

Do "super" to mu jeszcze daleko ;)

Sprzęt jak z podpisu, przy czym CPU leci na 3.6 GHz i jak w Viście wszystko idzie płynnie tak pod 7 32bit niestety miałem spore ścinki co 10-15 sekund. Pewnie kwestia sterowników, ale na tych co były dostępne działało to tak a nie inaczej...

Dodatkowo problem z minimalizowaniem - w większości przypadków po zminimalizowaniu gra już nie wstawała.

 

PS. Testowałem bez patcha 1.0.2, bo go jeszcze nie było - możliwe że coś się pozmieniało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie pomaga, każda jedna ikonka ff, czy to menu start czy w program files plik exe, wygląda jak ta załączona na zrzucie ekranu

ściągnąłem ikonkę ff z neta i podkleiłem pod tę pinezkę, to jedyne co mi do głowy przyszło ;)

Edytowane przez meeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie pomaga, każda jedna ikonka ff, czy to menu start czy w program files plik exe, wygląda jak ta załączona na zrzucie ekranu

ściągnąłem ikonkę ff z neta i podkleiłem pod tę pinezkę, to jedyne co mi do głowy przyszło ;)

to pozostaje zrobić aktualizacje systemu z płytki,powinno pomóc.,albo skorzystać z punktu przywracania systemu i wrócić się do momentu kiedy ikonki wyglądały normalnie.Ja miałem problem,padł instalator,zawsze wskakiwał błąd przy próbie instalacji danego programu,aktualizacja systemu pomogła. Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakinstalowałem ponownie 7, jedyny problem jaki miałem poprzednio rozwiązałem, pomogła instalacja innych sterowników do wifi.

 

Mam pytanie, jak dostać się do autostartu, tzn wywalić co nie co, bo np aktualizacje javy mi się wpierdzieliły do startu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przetestowałem wersję 64bit, oprócz wykorzystania w pełni 4GB ramu nie widzę różnicy między 32bit no ale właśnie z racji takiej ilości ram zostaje przy niej :)

 

piotreek: run->msconfig

Edytowane przez Alta1r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...