Skocz do zawartości
Rikki

Ati Radeon HD5850/5870

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli mówisz o wadach matrycy TN jako wadach jawnych dla klienta, czyli np. słabe kąty widzenia, słabe odwzorowanie kolorów itd. to bardzo dobrze zrozumiałem i to porównanie jest zupełnie nie na miejscu. Jeśli chodzi o powtarzanie 100 raz tego samego dla sportu to masz rację, ale wydaje mi się, że Firekage odpowiadał tym na posty osób, które twierdziły, że z radeonami 48xx żadnych problemów nie mieli i nie widzę nic w tym dziwnego, że pisał o przykładzie AF nawet po raz 100. Była to trafna riposta, którą być może uświadomił niektórych, że nie tak do końca im karta w pełni funkcjonuje.

Nie, znowu nie zrozumiałeś. Technologia TN ma swoje wady (nie ma w tym wypadku znaczenia, czy ukryte czy jawne). Karty ATI również mają swoje wady. Rzecz w tym, że tak samo jak niektórym może nie przeszkadzać kiepskie odwzorowanie kolorów czy słabe kąty widzenia (bo - przykładowo - nie pracują w programach graficznych), tak samo może komuś nie przeszkadzać brak AA/AF w jednej aplikacji na 50 (bo nie zwraca na to uwagi i tyle). I jak ktoś mówi, że mu to nie przeszkadza, to nie ma potrzeby po raz setny flejmowania o błędach sterowników. Jak komuś to nie przeszkadza to jego wybór, jego percepcja. Jeśli ktoś pisze, że w jego przypadku żadnych problemów nie było, to znaczy albo, że mu nie przeszkadzają, albo, że ich nie zauważył. Widocznie nie były mu do szczęścia potrzebne. Edytowane przez bagienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się zgodzę z Firekagem to jest panowie pomyłka z tego co widać dynamiczny kontrast dalej robi kupę z obrazu dla mnie to super uber ważna opcja reklamowana jak super poprawiacz obrazu ... i fakt sprawdza się tylko się ciężko ogląda HD z fakturą jakby pionowych rurek... ATI odpierdziela gorsze maniany niż Creative brak AF to tak jakby powiedzmy na X-fi nie działał CMSS denerwuje nie ? ale nie wszystkich czy to znaczy że jest lux ? chyba nie bardzo. Creative'owi wystarczyła konkurencja i jest lux ATi ma konkurencje ciągle... to nie napawa optymizmem.

Choć dla mnie jesli wyprostują opcje dynamicznego kontrastu dadzą wspomaganie GPU dla każdego profilu wideo jak nvidia i ja będe w niebo wzięty ale nie, kolejna generacja kart i to samo.

 

Aż muszę to wkleić. Ati:

Dołączona grafika

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko skoro tak narzekacie to sprzedajcie te nieszczęsne 5870 na allegro, do tego jeszcze z zyskiem, jak ktoś potrzebuje gotówki od ręki to mogę z miejsca zakupić za 1100zł druga kartę, zawsze macie alternatywę w postaci odgrzewanych kotletów nvidi, też mi się nie podoba to co ati odpiernicza ale reagują na żale konsumentów i poprawiają sterowniki (wiedźmin gta4 działa mi bez krzaków), chyba lepiej że wydali nową serię kart bądź co bądź najwydajniejsze gpu na rynku, energooszczędne i do tego w miarę ciche (ide), mam tylko nadzieję że po nowym roku sytuacja ze sterami wyklaruje się i wszystko będzie w miarę działać, też lubię grac z wszystkimi efektami ale dla mnie bardziej liczy się rozgrywka jak efekty, nie łażę po mapie szukając pikseli i schodków no chyba że prowadzą do kolejnej pieczary z górskim trollem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ptys prawda jest taka, że im większy lament tym szybciej naprawią. Wiedzą gdzie są największe machiny opiniotwórcze to nie portale to fora. Co do 58X0 ma naprawdę wiele plusów ale jak oni mogli mnie tak zawieść video + gpu równa się kupa jakby to było cacy to szczerze powiedziawszy zamówiłbym sobie 5850 (no bonus dla serii 57xx to 128bit trzyma w cuglach te karty tak samo jak trzymało 4770) bo czego jak czego ale control panelu nvidii to ja szczerze nienawidzę jak miałem 8600GT i przez chwile 9800Gt to miałem mordercze myśli jak musiałem go używać.

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Myślę, że chodziło raczej o to, że Firekage zawsze się musi przypieprzyć, że coś nie działa.

bBo to prawda, a to, ze ludzi boli to juz nie moja sprawa.

 

 

Tak trudno zrozumieć, że komuś może to nie przeszkadzać? Albo, że ktoś nie grał i nie chce grać w Crysisa? Wyraźnie rafa napisał o swoich osobistych odczuciach, a Fire za każdym razem musi wywlec tego nieszczęsnego AF w Crysisie.

Tak trudno zrozumiec, ze jesli sie pisze "ja nie mialem nigdy problemow" to jest to bzdura wynikajaca z nieznajomosci tematu w szerszym kontekscie? Na tym forum wiekszosc podnieca sie 3d markami przy grafikach piszac, ze nie ma problemow tylko co ma smark do dawanego obrazu w normalnej grze, co? Zwlaszcza, ze te wszystkie tech-demka sa odpowiednio "tuningowane".

 

To ty grając w dobrą grę skupiasz się na rozgrywce, czy patrzysz, czy Ci się któraś tekstura przypadkiem nie rozłazi? I w takiej sytuacji nie da się już grać jak rozumiem. Rozumiem i szanuję, że komuś to może przeszkadzać, ale Fire zrozum w końcu, że komuś może to nie przeszkadzać (tak samo jak Tobie nie przeszkadzają matryce TN).

1. Gram na 22 calowce, widze co mam przed oczami, patrze w czasie gry i to nie ma ze soba zadnego zwiazku zwlaszcza, ze mamy koncowke 2009. Tak, oczekuje, ze nie tylko GRY beda miec fabule/gameplay - po to je kupuje, po to wywalam pieniadze na nie jak i sprzet - jednak oczekuje tez, ze beda odpowiednio wygladac na prawie 2010, a jesli musze rezygnowac z podstawowych upiekszaczy jak AF bo ktos twierdzi, ze "jemu to nie jest potrzebne" tak albo kpi, albo probuje oszukiwac samego siebie bo ja sobie nie wyobrazam jakiejkolwiek gry, ktora wygladalaby jak cos z PSXa...bedac gra w 3d.

 

2. Porownanie do matryc TN jest zupelnie nietrafione dlatego, ze ja kupilem TN z pelna swiadomoscia by miec :

-ostry obraz

-brak smuzenia

 

Dodatkowo monitor, ktory posiadam ma glarowke + swobodna regulacje we wszystkich plaszczyznach i nie tylko nie przeszkadza mi to przy grach, ale i filmach, gdy leze. Jedak przedstawiajac to w takiej formie chcesz mi powiedziec, ze...swiadomie kupujac AMD mam rezygnowac z podstawowych funkcji karty. Ok, pojdzmy dalej - czesci ludzi sypie sie CCC/ATT, gdy ten 1 to framework. OLAC CCC, sam driver dla fanow AMD wystarczy, karta wszak juz bedzie chodzic, a komu potrzebny jest szerokoekranowy AA czy dzialajace Anizo z panela karty.

 

Flejmisz tak jakby nierozłażące się tekstury czy działający AA były jedyną wartością w grach. Jasne, że nie są bez znaczenie, ale nie wszystkim zależy na tym tak samo jak Tobie i mógłbyś wreszcie to pojąć i nie rozpalać ogniska za każdym razem jak ktoś powie, że wisi mu czy teksturka mu się rozjedzie, albo schodek na krawędzi pokaże.

Moglbys wreszcie pojac, ze mamy koncowke 2009, moglbys wreszcie pojac, ze kupujac karte za 100-200 swiadomie rezygnuje z wiekszosci upiekszaczy bo kupuje low-end, ale gdy wywalam 1000-1700 to MA TAM DZIALAC WSZYSTKO, a pierdzenie, ze komus na czyms nie zalezy przypomina mi niedawne teksty z tego tematu, gdzie padlo przy problemie z UDV : "ja filmow nie ogladam, od filmow mam co innego".

 

Dla takich jak Ty, jak widac, powinni na pudelku napisac : nie nadaje sie do..., nie mozna grac w ..., nie da sie ogladac...

 

Wtedy wszyscy beda zadowoleni. Jeszcze raz : gdybym chcial ogladac graficzny dramat to gralbym na C64, albo na jakichs starych konsolach. Skoro reklamuje sie karty AMD jako cos z DX11, o jaiejs tam mocy to niech przyloza sie by ta moc mozna bylo wykorzystac, a ten sprzet nie tylko Z LASKI pracowal, ale i faktycznie poprawial wyglad obrazu.

 

Nie przeczę, że można napisać, że coś nie działa - jasne, spoko. Tylko nie trzeba wywlekać tego przy każdej okazji albo nawet jej braku.

Trzeba. To jest forum, tutaj zaglada wiele osob, czesc pozniej dokonuje zakupu, a jesli tak to niech choc czesc bedzie swiadoma, ze SA LUDZIE, ktorym nie wystarczy tylko to, ze karta dziala po wsadzeniu. Ona ma dawac obraz, a ten ma miec okreslona jakosc przez detale graficzne jakie mozna ustawic. Skoro wala stery to znaczy sie, ze wala klienta, ktory za to placi. Mnie nie bawi czekanie 4mc az cos naprawia, a jak wyjdzie nowa gra to zabawa zaczyna sie od nowa, ale skoro Ci to pasuje to nie mierz wszystkich swoja miara.

 

Ktoś pisze, że w czasie własnego użytkowania karty nie spotkał się z problemami i nie narzeka na nic a Fire jak zwykle musi wyciągać tego Crysisa, AF, AA i Bóg wie co jeszcze. Na cholerę komu taki flejm? Jeśli komuś się podoba i na nic nie narzeka to jego sprawa, nie trzeba na każdy post odpisywać, że przecież błędy są i grać się nie da. Nie odmawiam mu prawa do wypowiadania się o błędach w sterownikach, ale ile - na litość Boską można.

Nie chce mi sie ktorys raz z rzedu tlumaczyc na czym polega problem. Bledy sa i wlasnie GRAC SIE NIE DA. Widziales w ogole co bylo w Wiedzminie? Raczysz sobie chyba zartowac.

 

Ile mozna? Tyle ile uznam za stosowne bo to jest forum. Of koz juz % dostalem za to o czym pozniej np. wlasiciel 5870 - Ojejku - pisal bo mial odwage. To WAM wystawia laurke, nie mi.

 

Z tym, że - korzystając z Twojego porównania - zwykle użytkownik egzemplarza z wadą fabryczną nie dzwoni do wszystkich innych użytkowników z żalem jak to jemu źle i nie zostawia im ulotek w skrzynkach. Można raz, drugi, trzeci, dziesiąty o tym napisać napisać, ale litości. Jak ktoś jest zadowolony i nie narzeka, to nie trzeba mu od razu pluć do zupy i mówić, że u niego też się w końcu coś spieprzy. Jak się spieprzy to się sam przekona.

1. Zwykle jesli sa wady fabryczne to sie oddaje sprzet na serwis, a ten usuwa usterke. Oddasz Radeona bo Ci AA/AF nie dziala? Oddasz bo masz sieczke na ekranie (wczesniej Wiedzmin)? Znowu bezsensowne porownanie. Uzytkownik gry/karty graficznej nie ma praktycznie zadnych praw po zakupie. Moze co najwyzej oddac jak padnie totalnie. Ale nie ma wplywu na to jak to dziala, moze jedynie wywierac nacisk na support. Dzieki temu, ze komus sie chce, dzieki temu, ze ktos to robi czesc osob pozniej moze grac w swoje ulubione tytuly bez faktycznie bledow. Gdyby na AMD nie psiaczono na wyglad Wiedzmina tak pewnie nadal nie daloby sie w to grac. Gdyby nie pisano o bledach w Shifcie to i pewnie pacza zlanoby, a sterowniki nie bylyby priorytetowa sprawa.

 

To tylko znaczy, że nie zrozumiałeś aluzji. Chodzi o to, że w identyczny sposób mogą komuś nie przeszkadzać wady matryc TN, co niedziałający AA/AF. Jednych będzie to irytowało, inni całkowicie oleją i nawet nie zauważą. Różni ludzie, różne potrzeby - cytując pewną reklamę.

Bzdura. Kupujac TN swiadomie godze sie na katy bo monitor dziala poprawnie bez ukrytych wad. Nikt mnie nie informuje przy kupnie grafiki, ze w ilus tytulach nie odpale AA, nie zadziala AF, a w ilus tam w ogole nie bede mogl pograc bo na obrazie dostane sieczke.

 

Ostatnie zdanie to dobre podsumowanie problemu - "inni oleja, nie zauwaza". To wlasnie zadowolony user AMD/ATI, ktory wywalil gigantyczna gotowke i wisi mu jak wyglada obraz w tym w co gra. Gratulacje. W ten sposob mozna pisac, ze nigdy z niczym nie ma problemow i wszystko jest ok. Po co w ogole supportowi zawracac "gitare".

 

Nie, znowu nie zrozumiałeś. Technologia TN ma swoje wady (nie ma w tym wypadku znaczenia, czy ukryte czy jawne).

Bzdura po raz kolejny - WADY JAWNE, na ktore SWIADOMIE godze sie kupujac by miec inne atuty jak czas reakcji.

 

Karty ATI również mają swoje wady.

Brednie. Dla mnie wada moze byc problem z biosem co juz zdazalo sie kilku producentom, ale nikt mi nie powie, ze sterowniki mozna olewac, ze wady w postaci zle dzialajacych gier badz bledu w obrazie to problemy, ktore ewentualnie mozna zaakceptowac bo wszystko ma wady. Bez przesady, to juz jest mocne naginanie rzeczywistosci.

 

Rzecz w tym, że tak samo jak niektórym może nie przeszkadzać kiepskie odwzorowanie kolorów czy słabe kąty widzenia (bo - przykładowo - nie pracują w programach graficznych), tak samo może komuś nie przeszkadzać brak AA/AF w jednej aplikacji na 50 (bo nie zwraca na to uwagi i tyle).

Ta, bo to jest 1 na 50. Borderlands - nowa gra i problem. Shift - nowa gra i problem. Wczesniej MW2 i tez sieczka na ekranie. Skoro tak ich "rozgrzeszasz" to moze sie okazac, ze problem bedziesz miec albo co gre, albo w ogole nie bedziesz uzywac graficznych ficzerow bo te sa mniej wazne. Najwazniejszym bedzie to, ze w ogole dziala - swieto i cieszmy sie.

 

I jak ktoś mówi, że mu to nie przeszkadza, to nie ma potrzeby po raz setny flejmowania o błędach sterowników. Jak komuś to nie przeszkadza to jego wybór, jego percepcja. Jeśli ktoś pisze, że w jego przypadku żadnych problemów nie było, to znaczy albo, że mu nie przeszkadzają, albo, że ich nie zauważył. Widocznie nie były mu do szczęścia potrzebne.

Albo nie mial o tym zadnego pojecia co widzialem nie raz w "reckach userow"...

 

nie przeszkadza? Prosze bardzo, ale niech napisze : mi brak YXZ nie przeszkadza, bo to nie jest tozsame z : "ja problemow nie mialem". NIE!. On problemow nie widzial i tyle. Moze nie chcial, ale z cala pewnoscia te sa. Te byly.

 

ATI odpierdziela gorsze maniany niż Creative brak AF to tak jakby powiedzmy na X-fi nie działał CMSS denerwuje nie ? ale nie wszystkich czy to znaczy że jest lux ? chyba nie bardzo. Creative'owi wystarczyła konkurencja i jest lux ATi ma konkurencje ciągle... to nie napawa optymizmem.

Wlasnie, to jest sedno. To, ze ja nie uzywam 3d, stereoscopika, nie uzywam CMSSa, nie uzywam equalizera i nie bawi mnie eax w muzyce nie oznacza z automatu, ze to w ogole ma nie dzialac, a opcja ma byc atrapa.

 

Jak widac, jednak niektorym to wisi, ale gdybym wydal te 100-200 to przeboleje to, ale jak sie wydaje do 1700 to jednak ma sie prawo wymagac, a jesli inni chca kupic tak niech ewentualnie wiedza z czym pozniej zmierzyc sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, znowu nie zrozumiałeś. Technologia TN ma swoje wady (nie ma w tym wypadku znaczenia, czy ukryte czy jawne). Karty ATI również mają swoje wady. Rzecz w tym, że tak samo jak niektórym może nie przeszkadzać kiepskie odwzorowanie kolorów czy słabe kąty widzenia (bo - przykładowo - nie pracują w programach graficznych), tak samo może komuś nie przeszkadzać brak AA/AF w jednej aplikacji na 50 (bo nie zwraca na to uwagi i tyle). I jak ktoś mówi, że mu to nie przeszkadza, to nie ma potrzeby po raz setny flejmowania o błędach sterowników. Jak komuś to nie przeszkadza to jego wybór, jego percepcja. Jeśli ktoś pisze, że w jego przypadku żadnych problemów nie było, to znaczy albo, że mu nie przeszkadzają, albo, że ich nie zauważył. Widocznie nie były mu do szczęścia potrzebne.

No widzisz bagienny, nadal się będę upierał, że zrozumiałem, dla mnie jest ogromna różnica w wadzie jawnej a wadzie ukrytej (i swoją drogą nie wiem jak to można porównywać), producent podaje specyfikację matrycy TN, więc kota w worku nie kupujesz. I po raz 10 napiszę, to nie chodzi o przeszkadzanie tylko o to, że towar nie działa zgodnie z jego specyfikacją. Już nie będę dalej tego drążył bo to nie ma sensu widzę, skoro nie potrafimy takich dwóch rzeczy odróżnić. Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

No widzisz bagienny, nadal się będę upierał, że zrozumiałem, dla mnie jest ogromna różnica w wadzie jawnej a wadzie ukrytej (i swoją drogą nie wiem jak to można porównywać), producent podaje specyfikację matrycy TN, więc kota w worku nie kupujesz. I po raz 10 napiszę, to nie chodzi o przeszkadzanie tylko o to, że towar nie działa zgodnie z jego specyfikacją. Już nie będę dalej tego drążył bo to nie ma sensu widzę jak nie potrafimy takich dwóch rzeczy odróżnić.

Malo tego, moge to poogladac na zywo w akcji. Karty graficznej nie zobacze, gier na niej nie zobacze, opcji graficznych rowniez nie sprawdze.

 

Dla mnie to porownanie nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

1. Zwykle jesli sa wady fabryczne to sie oddaje sprzet na serwis, a ten usuwa usterke. Oddasz Radeona bo Ci AA/AF nie dziala? Oddasz bo masz sieczke na ekranie (wczesniej Wiedzmin)? Znowu bezsensowne porownanie. Uzytkownik gry/karty graficznej nie ma praktycznie zadnych praw po zakupie. Moze co najwyzej oddac jak padnie totalnie. Ale nie ma wplywu na to jak to dziala, moze jedynie wywierac nacisk na support. Dzieki temu, ze komus sie chce, dzieki temu, ze ktos to robi czesc osob pozniej moze grac w swoje ulubione tytuly bez faktycznie bledow. Gdyby na AMD nie psiaczono na wyglad Wiedzmina tak pewnie nadal nie daloby sie w to grac. Gdyby nie pisano o bledach w Shifcie to i pewnie pacza zlanoby, a sterowniki nie bylyby priorytetowa sprawa.

...

Bardzo dobrze to ująłeś, reszta posta także. I zrozumcie, że to zupełnie dla mnie nie ma znaczenia jak się firma nazywa (ATI/NVIDIA), ważne jest to żeby nie dać się kantować ;)

 

Zapomniałem dodać, AF to nie jest tylko "drobnostka" to mniej więcej jest tak jakby Wam porty SATA nie działały po zakupie płyty głównej. AF to nie jest gratis do karty graficznej, to jest jej integralna część. Trzeba sobie zdać sprawę, że od karty graficznej właśnie takich rzeczy się wymaga, po to ona jest!

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to zwykle bywa prawda leży po środku i wszyscy w pewnym sensie macie rację :)

 

Ojejku ma niewątpliwie rację skarżąc się, że to czy tamto mu nie działa, bo w końcu wydał sporo kasy na tą kartę.

 

Firekage ma bardzo dużą wiedzę o problemach jakie może napotkać użytkownik podczas użytkowania tych kart, a większość użytkowników jest na tyle leniwa, że nie przeczyta tematu od początku, więc jak jak na kilku ostatnich stronach ktoś nie wspomni o jakimś problemie to mało kto się o nim dowie.

 

Natomiast nie dziwie się reakcji Bagiennego, gdyż jeżeli ktoś śledzi ten temat (i poprzedni - już zamknięty) od początku, jak na przykład ja to temat Crysisa i AF jest już po prostu nudny i wręcz irytujący.

 

Skoro problem błędów w sterownikach i bardzo wolne tempo ich poprawy jest głównym problemem karty z serii 58xx to może Firekage (bo się tym mocno interesujesz i wiesz chyba najwięcej) zrobiłbyś wypis tych błędów z numerem sterownika od kiedy dany błąd występuje, a po ewentualnym fixe numer sterownika kiedy dany błąd wyeliminowano i umieścił w FAQ. Dało by to bardzo dobry obraz ilości błędów i tępa pracy suportu. Każdy mógłby sobie sprawdzić jakie gry maja problem, jaki to problem i jak wygląda średni czas usuwania problemów przez ATI. Mi się wydaje, że to dobry pomysł, a wy co o tym sądzicie?

 

Natomisat z tym się nie zgadzam:

"producent podaje specyfikację matrycy TN, więc kota w worku nie kupujesz" - niestety nie jest to do końca prawdą. Kąty podawane zwykle jako 170/160 są zawyżone, czas reakcji każdy producent "mierzy" (o ile w ogóle to robi) inaczej (GTG, BTB itd) więc ciężko je ze sobą porównać, podobnie jest z kontrastem (dynamicznym). Gdzie ze specyfikacji danego monitora na matrycy TN jest zapisane, że nie nadaje się on dla grafików? Po prostu prawie każdy już o tym wie i jest świadom tego, że ta technologia ma pewne wady i zalety i ciężko to zmienić, ale nie jest to na pewno jasno napisane w specyfikacji przez producenta.

 

Sorki za OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie obraz na TN jest o wiele gorszy niż brak FA w jednej czy dwóch grach.

 

ojejku ma prawo być niezadowolony ja każdy właściciel tego co kupi. Jednak od tego przede wszystkim jest forum producenta GPU/karty.

Powtarzanie tego tutaj w kółko niczego kompletnie nie zmieni a całostronicowe posty są po prostu irytujące!

To że forum jest dla wszystkich ok, ale ma ono służyć też pomocy. Coś nie działa, wymieniamy się informacjami co zrobić by było lepiej, ale kiedy nic nie możemy zrobić piszemy do ATi! A nie jęczymy w kółko tą samą historie...

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prawda jest pośrodku a i nVidia święta nie jest. Ich nowe stery pod XP 195.62 też mają byki. Pierwszy na 9800GT to:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Taka drobnostka ale wkurza. No przeca na poprzednich mogę przez menu start -> nVidia corporation -> nVidia physx properties wejść w odpowiednią opcję. A tu już coś mu nie pasuje. Nadto stery ponoć wolniejsze niż poprzednie, na 6600 z tymi sterami miałem co chwilka ciemność w collinie 2005 i COD2 (nie występowało wprawdzie na sterach zmodyfikowanych przez sidebanda ale nie w tym rzecz).

 

Nadto druga para kaloszy -> 191.07 i w TR4 nie mogę wymusić AA ze sterów gdy na 195.62 mogę ale za to są inne problemy j.w.

 

Z kolei NFS5 195.62 + 4xAA ze sterownika to artefakty, 191.07 brak AA.

 

Wiem stare gry, stara karta, po co w ogóle do niej najnowsze stery ładować. Ale z drugiej strony jest 6600 w liście obsługiwanych? jest więc instaluje i ma działać ;)

 

A sławne jaja z nvidia w rfactorze za swego czasu ;) I wiele innych problemów.

 

Także obie firmy dają ciała ale to nie oznacza że na radkach nie ma problemów. Są i trzeba o nich pisać. Dziwię się dlaczego ludzie tak nerwowo reagują jak się napisze że na ATI to czy tamto skoro to prawda.

 

To kosztuje i ma działać, nie działa trza o tym pisać w kółko i do skutku aby support tyłek ruszył i naprawił ;) A ludzie tutaj reagują na posty Firekage tak jakby co najmniej ich matkę obraził. Trochę dystansu.

 

To tak na offtopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja np. mogę przeboleć AF choć gram w 1360x768 także AF+AA jest mi potrzebny ale Af mogę przeboleć w niektórych grach ale do jasnej ciasnej od przedstawienia serii 4XXX mamy przy akceleracji video przez GPU+DC kupsko na ekranie to jest przegięcie i to niedopuszczalne czy tylko ja tu korzystam w 100% ze wszystkich opcji oferowanych przez karty czyli Video + Gry ? chyba nie, gry jak crysis mnie szczerze walą bo jakbym miałbym przejść go jeszce raz przejść to chyba bym bełta puścił, 4 razy mi styknie .

Zgłaszałem problem z DC do supportu ze 30 razy, poddałem się. Support ati mogę okrzyknąć jednym z najgorszych supportów ever zaraz po nim jest asus za całokształt potem creative choć jak zrobisz trick i przepniesz się na support UK to nagle ten suport jest naprawdę dobry.

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie obraz na TN jest o wiele gorszy niż brak FA w jednej czy dwóch grach.

 

ojejku ma prawo być niezadowolony ja każdy właściciel tego co kupi. Jednak od tego przede wszystkim jest forum producenta GPU/karty.

Powtarzanie tego tutaj w kółko niczego kompletnie nie zmieni a całostronicowe posty są po prostu irytujące!

To że forum jest dla wszystkich ok, ale ma ono służyć też pomocy. Coś nie działa, wymieniamy się informacjami co zrobić by było lepiej, ale kiedy nic nie możemy zrobić piszemy do ATi! A nie jęczymy w kółko tą samą historie...

i tu się mylisz troszkę producent nie tylko przegląda swoje forum,ale i odwiedza większe w danym okręgu.Im większy szum tym szybciej jest to naprawiane choć czasami nie da się naprawić.

Prawda niestety boli AMD pośpieszyło się z premierą o 3 miesiące wydając produkt gotowy technologicznie ale nie od strony softu.A użytkownik musi czekać do 9.12 na poprawki i na tym się nie skończy bo jest ich zbyt wiele.

I czytający takie forum powinien być świadomy w co się na chwile obecną pcha bo od producenta się tego nie dowie.

Edytowane przez Maxforce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firekage mam 5850, mialem 4850, 9100 i nie mialem problemu z zadna gra - to znaczy ze klamie, czy to znaczy ze nie gram tak jak nalezy wg. ciebie, czyli nie zwracam uwagi na kazdy szczegol w grze? Zauwazylem jednak ze w jakiejs grze mialem 5fps mniej niz na kartach nv tanszych o 100zl! spalic ati na stosie bo zaplacilem wiecej i dostalem mniej!

 

Mialem tez GF7600GT i 6600 i mialem z nimi same klopoty w kazdej grze, control panel NV to porazka, a ich karty sa w brzydkim kolorze... to jak policzek dla ciebie? I co najwazniejsze, bo jest to moim zyciem, nie dzialal mi AF w Crysisie na 7600GT, przeciez tak nie moze byc!

 

 

Ponowie moje pytanie sprzed kilku stron, dowiedzial bym sie moze czegos w tym temacie gdyby nie masywny OT prowadzony pod wodza zielonych rebeliantow, czy ktos flashowal bios 58xx na bios innego producenta? - interesuje mnie flash Sapphire 5850 na Asus/MSI 5850?

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uderzyłeś w samo sedno. Tobie nie przeszkadza... Ciebie nie obchodzi i na tym powinniśmy zakończyć to jak z aborcją i eutanazją jednych irytuje, wywołuje emocje inni maja to głęboko ... w poważaniu.

 

PS. Zieloni rebelianci ? :lol2: to ty skąd jesteś ? z szeregów armii czerwonej ? :lol2: EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale co ma piernik do wiatraka? Znaczy sie placac za hi-end mam jeszcze wybierac gry pod niego bo to lub tamto nie dziala? Tego jeszcze nie grali.

To może ja się zapytam Ciebie co ma piernik do wiatraka? Rozmawiałem tutaj nie o problemach w nowych grach tylko o tym czy @rafa musiał grać w Crysisa na swoim 4850. Przecież nie musiał grać akurat w tą grę to i problemów ze sterownikami nie zauważył. Zrozumiałeś? Nie mówiłem tutaj o hi-end tylko o 4850 rafy! Problem dla mnie pojawia się wtedy gdy go zauważam, sam testowałem Crysisa na swoim 4850 i nie było AF, tu się zgodzę. Zgodzę się też z tym, że nowe karty mają problemy, ale jeśli ktoś gra w gry, które działają tak jak powinny na jego karcie to czemu ma być niezadowolony z produktu jaki kupił? Ja byłem zadowolony z 4850 i jestem zadowolony z CF mimo, że ludzie straszą wszystkich mikroprzycięciami. Ja problemów nie widzę w grach w jakie grywam, więc dla mnie karty spełniają swoją rolę w 100%. Trafie na bubla w jakiejś grze to pomarudze, ale nie będę o tym biadolił przy każdej możliwej okazji.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

To może ja się zapytam Ciebie co ma piernik do wiatraka? Rozmawiałem tutaj nie o problemach w nowych grach tylko o tym czy @rafa musiał grać w Crysisa na swoim 4850. Przecież nie musiał grać akurat w tą grę to i problemów ze sterownikami nie zauważył. Zrozumiałeś? Nie mówiłem tutaj o hi-end tylko o 4850 rafy! Problem dla mnie pojawia się wtedy gdy go zauważam, sam testowałem Crysisa na swoim 4850 i nie było AF, tu się zgodzę. Zgodzę się też z tym, że nowe karty mają problemy, ale jeśli ktoś gra w gry, które działają tak jak powinny na jego karcie to czemu ma być niezadowolony z produktu jaki kupił? Ja byłem zadowolony z 4850 i jestem zadowolony z CF mimo, że ludzie straszą wszystkich mikroprzycięciami. Ja problemów nie widzę w grach w jakie grywam, więc dla mnie karty spełniają swoją rolę w 100%. Trafie na bubla w jakiejś grze to pomarudze, ale nie będę o tym biadolił przy każdej możliwej okazji.

To ma, ze na 4850 to samo bylo, to ma, ze nie zauwazyl bo nie gral, wiec ju samo pisanie "ja problemow nie mialem" jest dziwne, bo ten byl - on jego nie widzial. Przypomnij sobie, ze po wlaczeniu AA i AF w Bioszoku na AMD tracilo sie do 70% wydajnosci. Tez mi pewnei powiesz, ze "XYZ" problemu nie widzial BO W TO NIE GRAL, tylko co to zmienia? Poslugujac sie przykladem DMC4 powiem, ze ten na 4850 (mowimy o relacji cenowej jaka panowala przed 58xx) za 500 zl chodzil tak samo jak na 9600GSO za 200zl b stery byly inne. TEZ PROBLEMU NIE MA bo "Kazio" nie gral w DMC4.

 

Cos jeszcze - zrozum, ze ja nie pisze o ZADOWOLENIU po kupnie, a o problemach. Jesli klient ich nie widzial to oczywistym jest fakt, ze...bedzie zadowolony, ale jesli pisze, ze ON problemow nie mial bo nie gral w to czy tamto tak jest to tylko "polprawda" wynijajaca z tego, ze danej rzeczy nie odpalal.

 

Na sam koniec - czy ja pisze o ZADOWOLENIU? Ja pisze o STEROWNIKACH do karty w danym temacie. Zalozysz temat o zadowoleniu i tym co chodzi, wierz mi - nie wejde w niego.

 

Ps - nie wiem jak mozna pisac o zadowoleniu jesli po kupnie musialbym czekac X miesiecy by jakas gra mi lazila poprawnie - Shift. Na Guru pisza o Borderlandzie, pojawily sie posty o Aionie. Ciagle mam czekac? Ok.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps - nie wiem jak mozna pisac o zadowoleniu jesli po kupnie musialbym czekac X miesiecy by jakas gra mi lazila poprawnie - Shift. Na Guru pisza o Borderlandzie, pojawily sie posty o Aionie. Ciagle mam czekac? Ok.

Co masz z tym Shiftem? na 4850 chodzilo mi dobrze z AAx4 i AFx16, teraz na 5850 gram z AAx8 i AFx16 i nigdy na zadnej z tych kart nie mialem problemow, na 4850 moze fps byl niski na niektorych trasach ale ZAWSZE bylo plynnie i grywalnie, ty po prostu nie mozesz usiedziec na [gluteus maximus] nie szukajac dziury w calym.

 

Zaloz sobie swoj topic nazwij go jakos "Firekage'a przemyslen i problemow miliarT" i tam wypisz wszystkie bledy w grach jakie sa na ati i jakie sa na nv. Wystarczy ze wkleisz do tego tematu wszystkie swoje posty, wywalisz te ktore sie powtarzaja (czyli 90% bo ciagle piszesz o tym samym) i zostanie nam lista problemow obu producentow o ktorych z przyjemnoscia poczyta kazdy kto bedzie chcial kupic nowa karte graficzna i nie bedzie wiedzial czy kupic ati czy nv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps - nie wiem jak mozna pisac o zadowoleniu jesli po kupnie musialbym czekac X miesiecy by jakas gra mi lazila poprawnie - Shift. Na Guru pisza o Borderlandzie, pojawily sie posty o Aionie. Ciagle mam czekac? Ok.

Od Borderlands to się odwalić proszę bo na 9.11 mam średnio 60FPS *tyle widzę praktycznie cały czas podczas gry na 1800x1440 i wszystko max z AF itydy* i jest zajebiście płynnie, a błędów graficznych nie widzę! Na 9.10 było dużo mniej FPS (cały czas płynnie oczywiście), ale sytuacja uległa diametralnej zmianie na 9.11. Oh, był jeden taki błąd u znajomego, prawie o nim zapomniałem (u mnie go nie było). Musiał zmienić nazwę exe na UT3, rozwiązanie banalne, a tekstury się pojawiły.

 

@rafa pisał, że nie miał problemów z grami i jest zadowolony więc co mnie obchodzi, że Ty piszesz o błędach. Ja wyjaśniłem tylko powód jego zadowolenia, nie grał w Crysisa to i braku AF nie uświadczył.

 

Poruszyłem kwestię 4850 i niczego więcej. Problemami z 58xx nie zawracam sobię głowy bo to mnie nie tyczy w ogólę. Jeśli miałbym tą kartę to wdawałbym się w dyskusję, ale w mojej sytuacji to nie ma najmniejszego sensu.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps - nie wiem jak mozna pisac o zadowoleniu jesli po kupnie musialbym czekac X miesiecy by jakas gra mi lazila poprawnie - Shift. Na Guru pisza o Borderlandzie, pojawily sie posty o Aionie. Ciagle mam czekac? Ok.

Ani jedna, ani druga gra nie miala problemow, ktore dotyczyly by czysto ATI. W Borderlands jedyny znany mi problem, czyli brakujace tekstury wystepowal na sterownikach 9.11 w wersji beta (zmiana execa to rozwiazywala), na 9.10, ktore wowczas byly ogolnodostepne tez problemow nie bylo, ani z teksturami, ani z wydajnoscia bo gra smigala z wszystkim co dalo sie wlaczyc przy 60 klatkach na sekunde. Problemy z AIONem wynikaja nie z ATI, a z tego, ze poprawki NCSoftu do CryEngine sprawialy, ze gra sypala sie przekraczajac zuzycie 2GB RAMu. Problem wystepowal zarowno na kartach ATI jak i nVidii. Faktem jednak jest, ze na kartach ATI ten problem wystepowal czesciej. Gralem w obie gry najpierw na 4850, pozniej na 5870, nic wiecej nie zauwazylem. Co ciekawe, wspominales tez wczesniej o MW2, przeszedlem kampanie, nie natknalem sie nigdzie na sieczke, gram teraz po sieci i niczego niepokojacego tez nie zauwazylem. Wlasciwie, to z gier, w ktore mialem okazje na 5870 grac nie trafilem jeszcze na taka, ktora sprawiala by problemy co nawet mnie dziwi.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe że ja od lat gram na ATi i na nic nie musiałem czekać i gram w to co lubie...

wlasnie tutaj widze problem wiekszosci adwersarzy - brak punktu odniesienia oraz akceptacji pewnych faktow. ja rozumiem, ze mozna pisac "mi wszystko dziala", tylko ze mi na konsoli tez wszystko dziala. faktem jest, ze widze frame dropy, brak filtrowania tekstur, brak fsaa, niska rozdz, ale ja bylem SWIADOMY tego kupujac konsole. w przypadku karty graficznej SWIADOMIE ja kupuje bo wiem, ze bede mial wiekszy wplyw na to co ona wyswietla, dlatego tez place za sama karte wiecej niz za 2-3 kosole. i w tym momencie powstaje zgrzyt - ludzie, dla ktorych nie ma znaczenie co i jak jest wyswietlane (pomijam brak swiadomisci) jakos nie moga przyjac do wiadomosci ze moze, a nawet powinno to wygladac inaczej/lepiej - dla nich jest ok. jezeli ktos pisze, ze nie jest zadowlony z generowanego obrazu, bo powinno byc fsaa, aniso i/lub inne upiekszacze, to ma pelne prawo do wytykania producentowi karty graficznej BLEDOW, bo to sa bledy. tym bardziej jezeli konkurencja w identycznym tytule nie ma takiego problemu. prefernecje uzytkownika dla ktorego nie ma to znaczenia, niczego tutaj nie zmienia - to nadal beda BLEDY. kupuje PC i place za to ekstra pieniadz, aby miec jednostke uniwerslana, bo taka z zalozenia jest PC, a nie przerosnieta konsole :/. ati od dluzszego czasu uprawia polityke "ukonsolowienia" rynku PC - kierunek sluszny, ale nie kosztem jakosci. no przez jak mozna tolerowac odinstalowanie czesci sterownika (bo CCP jest jego czescia), aby cos dzialalo??? przeciez to paranoja. kupujecie PC, bo oczekujecie od niego aby reprezentowal poziom oczko wyzej niz konsola tak? jezeli nie, to pozwolcie innym walczyc o swoje, bo placac za to maja pelne prawo do tego. bo placa za jakosc. place i wymagam

nie jest sztuka pisac, ze wszystko dziala, bo to ma dzialac z samego zalozenia. sztuka jest pisanie o bledach i przez to wywierac nacisk na producenta, aby to poprawil,aby podnosil jakosc, a swoja ignorancja tylko poglebiacie "problem" - takie jest prawo rynku, jechac z jakoscia (kosztami) jak najnizej do poziomu akceptowalnego przez klienta, a wy ten poziom coraz bardziej obnizacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firekage mam 5850, mialem 4850, 9100 i nie mialem problemu z zadna gra - to znaczy ze klamie, czy to znaczy ze nie gram tak jak nalezy wg. ciebie, czyli nie zwracam uwagi na kazdy szczegol w grze? Zauwazylem jednak ze w jakiejs grze mialem 5fps mniej niz na kartach nv tanszych o 100zl! spalic ati na stosie bo zaplacilem wiecej i dostalem mniej!

Wiesz co jak nie miałeś problemów z radkiem 9100 , a dokładnie ze sterami to nie mam pytań.Chyba jesteśmy z innej planety :wink: , mowa o problemach z efektami w grach oraz niekończąca się opowieść z vpu recover lub jak kto woli wieszaniem się kompletnie kompa po wyłączeniu vpu recover.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też sobie nie przypominam problemów z 9100 poza tym, że mi chłodzenie po jakimś czasie wysiadło i karta poszła na gwarę.

 

Generalnie to skończcie pier****ć bez sensu bo niedługo zaczniemy czytać nowele jak to źli producenci sprzętu komputerowego zniszczyli wam beztroskie dzieciństwo :f

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak punktu odniesienia oraz akceptacji pewnych faktow...

Nie mam problemu z ani jednym ani drugim! Oczywistym jest że każdy ma prawo oczekiwać pełnej sprawności tyle że świat nie jest doskonały i wszystkie urządzenia sa obarczone jakimiś wadami. Swoją wypowiedzią chciałem dać balans dla niektórych wiecznie narzekających. Bo gdyby patrzeć tylko na ich wypowiedzi to niczego nie warto by kupować bo tam są same wady i nic nie działa!

Otóż ja twierdze że da się grać! Choć tez czekam na nowe sterowniki każdego miesiąca ale nie pali mi się w tyłku, że już bo już, natychmiast tylko cierpliwie czekam aż się pojawia poprawka. Mam prawo grać w to co mnie się podoba im mam prawo być zadowolony.

5870 miałem 36h i grałem w 3 gry. We wszystkich było ok. Karte ma mój kolega który gra w różne tytuły - różnorodniej do mnie jest zachwycony wydajnością i wciąż mi powtarza jak jest zadowolony. Ma prawo być zadowolony czy nie? Jasne to nie rozwiązuje (nie rozwiązywało) problemu (np wcześniej wiedźmina) ale w końcu naprawiono błędy. To dopiero drugie sterowniki odkąd 58XX jest na rynku! Dla mnie jest to wystarczające tempo prac i ja jestem zadowolony. Inni tez mogą być zadowoleni. Jak nie są niech gnębią ATi albo zmienią na inny model/producenta... ale czemu muszą gnębić nas tu wszystkich swoimi frustracjami?

 

Zresztą pewnie większości nie przeszkadza fakt, że ktoś mówi o tym co jest źle z tymi kartami (mnie oczywiście też nie) ale forma jaką niektórzy to przekazują!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt forma przekazywania może nie jest najładniejsza, ale wybacz, odpieranie ataków jest jeszcze gorsze. Nie stoję po żadnej stronie, mimo iż mam GF. Chciałem kupić Radeona, ale z przyczyn losowych tego nie zrobiłem. Teraz się z tego cieszę, bo akurat dla mnie (jako ewentualnego kupca) są to duże problemy. Rozumiem, że jakbym włączył AA i osiągi z tym dziełem nie byłyby zadowalające to ok, ale akcja w stylu, że nie mogę włączyć jej w ogóle jest dla mnie nieporozumieniem. Ja osobiście nie mógłbym się z tym pogodzić. Poprawią stery, poczytam na forach takich jak to, że jest już problem jest naprawiony, wtedy wrócę do kwestii kupna tej grafiki. A na razie trzeba głośno ubliżać takim produktom, no może w innej formie :D

 

Nie wiedziałem, że byłych posiadaczy ATI też wyzywa się od zielonych :D

 

//edit

 

Do Bliss. Przecież nie napisałem, że nV nie miała takich problemów. I też się nie zdziwię, jak u zielonych będą takie same jaja. Tylko nie wiadomo kiedy na to doczekamy :D Odnoszę się teraz do sytuacji, która jest tutaj rozpatrywana.

Edytowane przez Zieger69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt forma przekazywania może nie jest najładniejsza, ale wybacz, odpieranie ataków jest jeszcze gorsze. Nie stoję po żadnej stronie, mimo iż mam GF. Chciałem kupić Radeona, ale z przyczyn losowych tego nie zrobiłem. Teraz się z tego cieszę, bo akurat dla mnie (jako ewentualnego kupca) są to duże problemy. Rozumiem, że jakbym włączył AA i osiągi z tym dziełem nie byłyby zadowalające to ok, ale akcja w stylu, że nie mogę włączyć jej w ogóle jest dla mnie nieporozumieniem. Ja osobiście nie mógłbym się z tym pogodzić. Poprawią stery, poczytam na forach takich jak to, że jest już problem jest naprawiony, wtedy wrócę do kwestii kupna tej grafiki. A na razie trzeba głośno ubliżać takim produktom, no może w innej formie :D

 

Nie wiedziałem, że byłych posiadaczy ATI też wyzywa się od zielonych :D

Nv również niejednokrotnie miała z tym problem z tym, że trochę sprawniej sobie z tym radzą.

Jednym to bardziej przeszkadza innym mniej. Jeśli w jednym na X tytułów z tym AA będzie problem to tragedii według mnie nie będzie. Gorzej jeśli problem jest bardzo częsty.

Trzeba liczyć się z tym, że na NV również możemy coś takiego napotkać - szczególnie przy nowych produktach. Zobaczymy jak to będzie przy Fermi. ;)

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Bliss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak - trzeba być frajerem żeby kupić kartę za 1600 zł , która nie działa poprawnie :lol:

 

ati jest cwane i ładnie kasiorkę kosi i za to ją lubię :lol:

prawdziwymi frajerami są ci którzy kupują karty nvidi serii gt2xx, gts250 (w cenie powyżej 300zł) i całą serie 300 bo to ogrzewany kotlet nie wart swoich pieniędzy, bo jak można kupić gt240, kartę która ledwie do liczenia fizyki się nadaje za 400zł., oczywiście kupno 5870 za 1600zł też nie jest właściwe bo karta nie jest warta więcej jak 1300zł (konkurent gtx285), z 8800gt którego posiadasz też były niezłe cyrki na początku (miałem dwa modele tej karty od gigabyte i sparkle, sekcje zasilania beznadziejne), cwani to są jedni i drudzy jak mają okazje o jadą z klientów ile mogą, ale na ten czas jeśli chcesz kupić bardzo wydajną i przyszłościową kartę to innej alternatywy nie masz tylko seria 58xx, bo gtx285 przyszłościowy już nie jest i kolejne gry oparte na shaderach będą zaznaczały przewagę ati, z czasem tez poprawią sterowniki, co widać po wiedźminie gdzie na 9,10 były takie arty jakby grafa była uszkodzona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie namawia ludzi do kupowania 5870 za 1600 zl, bo jak wiadomo karta nie jest tyle warta ;] Do 1280x1024 ciagle 8800gt styka, ale jezeli ktos ma wiekszy monitor to rozglada sie za czyms z deka szybszym. Sterowniki nie dzialajace poprawnie w 5% gier nie zmieniaja faktu, ze jest to najlepsza karta graficzna dostepna w obecnym momencie. Ja np swojego radka jak wiele osob z forum kupilem za 1299 zl z wysylka gratis i imho frajerem bym byl pchajac sie w stara technologie typu 285 gtx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...