Skocz do zawartości
Gość Pacific

Coś Nie Tak Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

gdyby komus dalej walilo sie poprawne autologowanie jest na to chyba rada :)

 

Dla FireFoxa: narzedzia ->opcje -> prywatnosc -> ciasteczka -> wyswietl ciasteczka i wywalamy wszystko co kojarzy sie FF z haslem purepc.

Rezultat: po ponownym prowadzeniu hasla, nie wylogowywuje mnie juz wcale :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli kogos klikniecie w link przenosi do strony glownej, to niech sprawdzi, czy jest "/" na koncu (bez cudzyslowu) - dopisanie slasha zazwyczaj pomaga.

nie działa

 

gdyby komus dalej walilo sie poprawne autologowanie jest na to chyba rada :)

 

Dla FireFoxa: narzedzia ->opcje -> prywatnosc -> ciasteczka -> wyswietl ciasteczka i wywalamy wszystko co kojarzy sie FF z haslem purepc.

Rezultat: po ponownym prowadzeniu hasla, nie wylogowywuje mnie juz wcale :D

było, ale suchar :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

A ja nie dostaję pm. Tzn przychodzi powiadomienie, w panelu usera widać wiadomość i kiedy ją otwieram jest pusta... Jest w niej zawarte, to co napisałem, ale odpowiedzi usera nie ma. Mib wysłał mi już z 3pm i w żadnej nie widzę co miał napisać... jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg czemu tak wiele opcji forum nie działa przez tak długi czas...

 

Co nie działa cały czas:

- nie działą funkcja (?) who_posted czyli wyświetlanie listy użytkowników którzy sie wypowiadali w danym temacie (od tego co ma najwięcej postów począwszy)

- imo najgorsze jest to ze nie działa przejscie do danej strony temetu (po prostu wywala mnie na strone główną forum zamiast na odpowiednią strone tematu).

Już pomijam coś takiego jak brak odpowiedniego stylu dla linków (mają dokładnie ten sam styl jak normalny tekst tylko po najechaniu jest podlinia...)

 

Bedzie to kiedyś jeszcze działało czy zaden admin nie czyta tego wątku ? ;].

 

Denerwuje mnie szczególnie, że nie ma przejścia do danej strony bo czasem trza wertować cały topic aby dotrzeć do interesującego nas postu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i ofc nie dziala goto last unread ;)

to też ;). Ale mi w niektórych tematach to działa (np. w poddziale Gry w większości tematów dobrze to działa o dziwo :blink:). Ale już np w tematach na forum ATi/Nvidia zawsze mnie wywala na ostatni post danego tematu...

 

No administracja dajcie znać czy to bedzie jeszcze naprawione czy nie ;].

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Dalej nie widzę PM którą dostałem od mib'a. Wszystkie skórki stestowane, na każdej to samo :blink:

Dołączona grafika

 

jak widać "ucina" mi wypowiedź miba i wszystko bierze w cytat..... WTF?!

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prace trwają nad forum. Większość tych błędów występuje zazwyczaj u jednego-dwóch userów a reszcie działa dobrze.

 

Proszę starajcie się pisać tego typu:

nazwa błędu:

dokładnie kiedy (dzień, godzina, minuta):

co nie zadziałało, opis:

Jaka przeglądarka (dokładnie, która wersja):

zdjęcie z błędu (nie musi być):

 

To nam na pewno pomoże znaleźć i naprawić błędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli moge to dodam tutaj bo w newsie jest literowka ( a pod nim podobnie jak djsilence nie moge skomentowac ), dokladnie chodzi o to:

[...]Intela taktowanego zegarem 2,66 Mhz[...]

[...] przewagę nad Intelem QX9770 3,2 Mhz.[...]

chyba powinno to byc w Ghz ? :>

Edytowane przez osa512

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yes Sir !!

 

Dołączona grafika

 

Oraz :

kliknięcie na temat "coś nie tak z forum" a następnie przejście do ostatniej strony używając ikony podwójnej krokiewki wraca na główną stronę forum.

 

18:21:35 sek ;)

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przechodzenie do nieprzeczytanego, nie dziala u wiecej niz 2 uzytkownikow, tylko na tym forum :]

 

na kazdym innym IPB dziala ok

Co najsmieszniejsze dziala na FF3 - Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl-PL; rv:1.9) Gecko/2008061015 Firefox/3.0

 

Natomiast na Windzie w IE7, O 9.51 i wczesniejszych mozna bylo sobie nadwyrezyc scrolle. Nie musze wspominac jak pomocne jest to w przegladaniu forum i pracy modow, prawda? Czy zaczac jeczec i strzelic sobie pozniej ZKU na tydzien zeby miec z glowy 30 raportow na dzieci neo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prace trwają nad forum. Większość tych błędów występuje zazwyczaj u jednego-dwóch userów a reszcie działa dobrze.

to co z komentarzami ? u mnie nie działa ani pod IE ani pod FF, a widzę, że komuś udało się dodać komentarz pod jednym z artykułów.

 

czy to kwestia po stronie serwera czy u mnie co się sknociło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co z komentarzami ? u mnie nie działa ani pod IE ani pod FF, a widzę, że komuś udało się dodać komentarz pod jednym z artykułów.

 

czy to kwestia po stronie serwera czy u mnie co się sknociło ?

Same here, but who cares. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przechodzenie do nieprzeczytanego, nie dziala u wiecej niz 2 uzytkownikow, tylko na tym forum :]

 

na kazdym innym IPB dziala ok

Co najsmieszniejsze dziala na FF3 - Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl-PL; rv:1.9) Gecko/2008061015 Firefox/3.0

 

Natomiast na Windzie w IE7, O 9.51 i wczesniejszych mozna bylo sobie nadwyrezyc scrolle. Nie musze wspominac jak pomocne jest to w przegladaniu forum i pracy modow, prawda? Czy zaczac jeczec i strzelic sobie pozniej ZKU na tydzien zeby miec z glowy 30 raportow na dzieci neo?

Ja również chciałbym zgłosić upierdliwość powyższego problemu.

Windows Vista 64bit + Opera 9.51.

 

Na pewno rzecz działa na innych forach opartych o najnowsze IPB, tj. o wersję 2.3.5.

 

Z życzeniami szybkiego zażegnania problemu, pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie (XP SP2, teraz SP3, Opera 9.51) nie działa przechodzenie do nowych postów.

To co powyżej - Opera 9.52, XP Prof SP2, Vista Ultimate 64 bit

+ zeby bylo fun, to na niektorych forach (topicach, postach - dziala to wybiorczo) mam forum scisniete do polowy szerokosci ekranu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...