Skocz do zawartości
Gość Pacific

Coś Nie Tak Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Skórke Pure Red chyba niestety pasuje wywalić, bo ma strasznie dużo bugów. Do tej pory myślałem że zmniejszanie obrazków nie działa przez IE, ale na Firefoksie to samo. Na innych jest ok.

 

Szkoda, bo Pure Red mi najbardziej pasuje, przez tyle czasu się przyzwyczaiłem. Nie ma czasem wersji przystosowanej to IPB 3.x?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość <account_deleted>

Panowie czy można coś zrobić żeby komenda e.v.a.l. nie zamieniała się na evaluateuate - kaszana robi się zarówno w normalnym tekście jak i w tagach \[code\] ???

przykład: (wpisałem e.v.a.l bez kropek): evaluateuate

 

evaluate ;# apowinno być e.v.a.l

 

wniosek: e.v.a.l.uate jest interpretowane niezależnie od tego gdzie się znajduje - lipa.

Edytowane przez tomazzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum się posypało o 17.54. W spoilerze to, co dało się odszyfrować. W momencie awarii pisałem posta. Przed momentem (18.03) odświeżyłem stronę i post był napisany podwójnie (z godziną 18.03, nie 10 minut wcześniejszą).

 

 

HTTP/1.1 301 Moved Permanently Server: nginx/0.7.65 Date: Mon, 09 Aug 2010 15:52:56 GMT Content-Type: text/html;charset=UTF-8 Transfer-Encoding: chunked Connection: keep-alive X-Powered-By: PHP/5.3.2-1 Set-Cookie: pass_hash=46dea33a669abf0c833941aae70a8e7e; expires=Mon, 16-Aug-2010 15:52:56 GMT; path=/; domain=.purepc.pl; httponly Set-Cookie: session_id=b68c1130a139d7200751ecd2ff968f0d; path=/; domain=.purepc.pl; httponly Cache-Control: no-cache,must-revaluateidate, max-age=0 Expires: Sun, 08 Aug 2010 15:52:56 GMT Pragma: no-cache Location: Galeria Użytkowników PurePC - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne - strona 131 Content-Encoding: gzip Vary: Accept-Encoding 1a ��������������������� 0

post-157428-015800900 1281369691_thumb.jpg

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fatalnie szuka, STALKERA 2 znalazł ale topiców Stalker cien czarnobyla i 2 dodatki ni ma. na 1 stronie. No nic.

 

To niestety dosyć kłopotliwy w obejściu problem związany z kropkami w ciągu znaków. Postaram się przejrzeć możliwości obejścia tego problemu, ale nie ukrywam, że nie daje dużych szans na dobre rozwiązanie, ani nie mogę zaalokować dużych zasobów na poszukiwanie rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co napisze posta, to dostaje biala strone z adresem forum.purepc.pl/forums.html Post jest dodawany normalnie.

Ostatnio ok. minute przed napisaniem tego posta, IP jak w tym poscie, przegladarka to najnowszy FF, skorka Light.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na skorce Light nie moge edytowac postów juz od jakiegos czasu. Brakuje butona...

 

 

 

 

post-16542-070000100 1282816945_thumb.png

 

 

 

 

Przegladarka Opera10.70 Build 3483.

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jak widać na zrzucie trzy posty wyżej, otwarty jest panel Emotikony, a to już problem/błąd tej skórki..

 

Faktycznie jak klikne emotke to butony sa... No ale i tak to jest blad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgłaszałem problem z edycją pare tygodni temu i dalej nikt tego nie ruszył, ja radzę sobie tak jak ktoś tu napisał, otwieram zamykam panel emotoikon i pojawia się reszta buttonów edycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dziś, w sumie od połowy dnia, przestała działać mi opcja : Wyświetl nową zawartość. Czyszczenie ciastek i ponowne zalogowanie - bez efektu. Skin Light.

 

Mam to samo, wczoraj w nocy zaczęła działać, dzisiaj znowu nie działa.

 

Chrome, Cleancut.

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...