Skocz do zawartości
Sid

Codzienność za kierownicą

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki kolor ma ta koniczynka? Zielony wiec dla mnie jest QV ;p z reszta niedługo wyjdzie Gulia Q4 a to nie bedzie oznaczalo czwartej wersji tylko napęd na cztery kapcie wiec lepiej pisac QV i Q4. Czepiasz sie jak alfiarze z kolka wzajemnej adoracji jakim jest ich forum ;D

Wiem :]

 

5UvKNMK.jpg

 

Eleganckie autko, nawet udało mi się wkomponować do niego przy moim wzroście 196 cm. Miejsca na styk, ale kurde, tym raczej nikt nie będzie nabijał tras po kilka tys km.

 

 

DHWc8ed.jpg

Tą już jakiś czas temu oglądałem i kurde robi robotę, tylko nasze ogromne tablice rejestracyjne zepsują wygląd tego auta. W przyszłym tygodniu może wybiorę się na jazdę testową dieslem 2.2 170  czy 180 kuca z automatem. (maska była źle zamknięta, żeby nie było :))

Edytowane przez piotreek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ją niedawno na żywo. Zacna. Małe, zwarte i gotowe. Just for fun.

 

Ceny od 89 000 zł za Mazdę MX5. W sumie nie dużo patrząc na to, że niemiecki sportowy prestiż BMW serii 2 coupe kosztuję od 125 000 zł za wersję z 3ma cylindrami :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie znasz na nowoczesnej motoryzacji - ma być dużo mnóstwo kucy, jak ktoś myśli że się zna to jeszcze chce dużo mnóstwo niutków, do tego kolorowe telewizorki i wspieranie ofiar przemocy ze strony Apple/Kałdroida, czyli wtyczka mini-jack i radyjko z Bluetoothem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą już jakiś czas temu oglądałem i kurde robi robotę, tylko nasze ogromne tablice rejestracyjne zepsują wygląd tego auta. W przyszłym tygodniu może wybiorę się na jazdę testową dieslem 2.2 170 czy 180 kuca z automatem. (maska była źle zamknięta, żeby nie było :))

Bez przesady wystarczy wywalić kiczowate ramki i przykręcić samą blachę i jest ok. Przerabiane w dwóch makaronach. Pod koniec roku wchodzą silniki 2.0 turbo w wariantach od 200 do 350KM wiec może sam sie skusze na jazdę próbną

W obu dali za słabe silniki. Nawet Abarth się nie popisał, bo zrobili tylko 170 KM. Niby jest to 160 KM/tonę ale jakby tak pod maską było 2.0 od Mazdy z niewielką turbiną...

 

"Ale jak by tak...." to i tak byś pewnie nie kupił ;P a jak jednak chcesz kupić to masz jeszcze 4C Spider. 240KM i waga poniżej 1T ;] Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ale jak by tak...." to i tak byś pewnie nie kupił ;P a jak jednak chcesz kupić to masz jeszcze 4C Spider. 240KM i waga poniżej 1T ;]

Niestety w obecnej sytuacji potrzebuję samochodu, którym mogę robić trasy po kilkaset km. A na dwa samochody szkoda mi pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem ostatnio nowym Actrosem (dla niewtajemniczonych to taki tir od mercedesa) i wiecie co? Buja jak wo kompakcie mimo, że rozstaw osi i średnica kółek trochę z innej bajki. Wszystko zależy od punktu widzenia i od medialnej papki wpajanej przez koncerny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...