Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Grając bez pancerza właśnie :> A tak poważnie, to może wystarczy zdjąć go przed finalnym bossem czy gra to rejestruje w jakiś sposób?

 

 

Z tego, co czytałem, to nie można nawet na sekundę włożyć pancerza. Dla mnie IMO niewykonalne, to pancerz daje największe bonusy :D

 

Chyba że 3 pakerów z najlepszym gearem zrobi taxi czwartemu.

 

Po 17 wrzucę na forum guest pass (muszę wrócić z pracy ;)), więc kto pierwszy ten lepszy.

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co czytałem, to nie można nawet na sekundę włożyć pancerza. Dla mnie IMO niewykonalne, to pancerz daje największe bonusy :D

 

Chyba że 3 pakerów z najlepszym gearem zrobi taxi czwartemu.

 

Po 17 wrzucę na forum guest pass (muszę wrócić z pracy ;)), więc kto pierwszy ten lepszy.

 

Podejrzewam, że trick polega na ładowaniu w Dexterity i zwiększaniu szansy na uniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku keyów to średnio jest się na co zapisywać, wygenerować można dowolną ilość. No chyba, że Blizzard z niezrozumiałych dla mnie przyczyn leci w pręta...

 

Akurat o zapisywaniu się u nich nie myślałem, ale zbierając wczoraj informacje z różnych sklepów we Wrocławiu, niemal wszyscy zalecali mi jedno - zapisać się na kolejną dostawęDołączona grafika Carrefour miał np. 20 sztuk na market. W czerwcowej dostawie ilość ma być podobna. w Media i Saturnach mają dowieźć po 60szt. Empik akurat to dla mnie ostatnie miejsce gdzie kupuje gry, ale tam jak na razie nic konkretnego nie wiedzą. W media expercie będzie za 155zł i tam zamierzam się wybrać, tylko następna dostawa też za ok 3 tygodnie. Kurcze jeszcze w biedronce nie sprawdziłem. Mówią, że najciemniej pod latarnią :) może tam będzie za 99,99 + czapeczka euro 2012 gratis.

Edytowane przez grzegrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 akt piekła - średnio przyjemnie się gra :D Wizz, 2000DPS, 12000HP. Gra idzie ok dopuki nie trafi się na unikalnego lub grupkę trzech niebieskich. Wtedy 10 minut z glowy bo ganiasz się z nimi próbując nie zginąć. Wracam na koszmar znaleść lepszy sprzęt bo inaczej nie ma sensu. Najlepiej grać wg mnie we 2 (jeden w pierwszej linii - barb, mnich, drugi w drugiej - wizz, DH). Ciężko to widzę jak na razie. Z ciekawości cofnąłem się do 3 aktu na koszmarze i potwory padają jak muchy, ale exp nie leci wcale (mam 51 lvl). Najlepsza chyba będzie końcówka 4 aktu do grania na razie. Jak będę miał 4000DPS to wrócę :D

 

Jak na ten etap gry to damage w normie, ale strasznie marnie u ciebie z HP. U wizzarda bez jakiegoś wielkiego problemu powinieneś podwoić tą wartość i mieć armor ze zmniejszeniem obrażeń o 40% albo więcej. Zupełnie inaczej się będzie grało wtedy. Polecam Auction House do sprzedawania i kupowania.

 

Edit. Sprawdziłem jak to u mnie wygląda ze zmniejszeniem obrażeń i mam o 58% z tym że używam tego skilla tarczy, który zwiększa obronę i arcane o 20. Itemy kupowałem jedynie w kup teraz ale nigdy topowe tylko zawsze te tanie, bo z kasą krucho. Na pewno można mieć jeszcze o wiele lepszą postać na tym levelu.

 

BTW. jak się używa skilla mirror image z runą duplicate i ma się Wave of force z runą teleportacji, to teleportacja działa u klonów. Rzucają wrogami po całym ekranie, ale w końcu zrezygnowałem z tej runy bo to było aż problematyczne - nie dało się wycelować we wrogów, jedynie obszarowymi. To chyba jest bug więc pewnie poprawią.

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co czytałem, to nie można nawet na sekundę włożyć pancerza. Dla mnie IMO niewykonalne, to pancerz daje największe bonusy :D

 

Chyba że 3 pakerów z najlepszym gearem zrobi taxi czwartemu.

 

Po 17 wrzucę na forum guest pass (muszę wrócić z pracy ;)), więc kto pierwszy ten lepszy.

 

wejscie na hell wymaga lvl50

wiec za bardzo sie nie sprawdzi taxi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na ten etap gry to damage w normie, ale strasznie marnie u ciebie z HP. U wizzarda bez jakiegoś wielkiego problemu powinieneś podwoić tą wartość i mieć armor ze zmniejszeniem obrażeń o 40% albo więcej. Zupełnie inaczej się będzie grało wtedy. Polecam Auction House do sprzedawania i kupowania.

 

Edit. Sprawdziłem jak to u mnie wygląda ze zmniejszeniem obrażeń i mam o 58% z tym że używam tego skilla tarczy, który zwiększa obronę i arcane o 20. Itemy kupowałem jedynie w kup teraz ale nigdy topowe tylko zawsze te tanie, bo z kasą krucho. Na pewno można mieć jeszcze o wiele lepszą postać na tym levelu.

 

BTW. jak się używa skilla mirror image z runą duplicate i ma się Wave of force z runą teleportacji, to teleportacja działa u klonów. Rzucają wrogami po całym ekranie, ale w końcu zrezygnowałem z tej runy bo to było aż problematyczne - nie dało się wycelować we wrogów, jedynie obszarowymi. To chyba jest bug więc pewnie poprawią.

 

Zmieniłem build postaci i obecnie mam 53lvl, 15k HP i 4k DPS. Gra się o wiele przyjemniej. Dobrze przemyślane skille dają bardzo dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, diabeł solo to nie diabeł... zrobiliśmy 1 akt koszmaru i było... "zabawnie"... rzeźnika ubiliśmy za drugim razem, mocny chłop z niego. Już pojawiają się "fajne" championy przy których zgon na miejscu gwarantowany. Na hell bez kompletu w drużynie raczej będzie ciężko.

 

Edyta: wowhead uruchomił wersję diabłową bazy wszystkiego: ^_^

 

http://d3db.com/home

Edytowane przez KHOT
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos chce grac melee... to radze omijac barba z daleka. W ogole odradzam melee.

 

Nie wiem jaka idee mieli tworcy aby umiejetnosci byly na GCD wraz z zatrzymaniem postacii (poza shoutami), jaka idea przyswiecala tak #!@#!@# combosom gdzie wszystko jest anty-melee.

 

I mowie tutaj o hell/inferno... Wiedzialem ze nei bedzie latwo grajac melee, ale QFA mac... :mur: TAK SIE NIE DA. Wcisniesz umiejetnosc i nie spieprzysz przed arcane enchanted lub frozen jak wpadniesz w GCD ... A biegaj w okolo mobow to powodzenia.

Edytowane przez Aurora001
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No offence Aurora, ale chyba kiepsko się prowadzisz :razz: barb to maszynka do mięsa dla której piekło jest placem zabaw :]

 

btw ogarnijcie to tłumaczenie:

 

http://i.imgur.com/XvMlu.jpg

 

http://i.imgur.com/MVXQv.jpg

 

+406 pkt. życia za każdego zabitego, czy za każdy cios... co za różnica :lol2:

Edytowane przez kkNd!
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie małe zapytanko mam.

 

Jak większość czekam na drugi rzut (nie mogę wycelować, żeby od kogoś stąd ścisnąć GP co by choć trochę pograć) ;)

 

Załóżmy, że bijemy samego diabolo. Zabijamy go, leci loot i co wtedy:

a) czy jest on wspólny dla wszystkich w grze i jeśli się nie dogadamy to kto pierwszy ten lepszy?

b) loot jest taki sam dla wszystkich, ale każda postać widzi go oddzielnie?

c) każda postać ma zupełnie inny loot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było parę razy w temacie, na poprzednich stronach i wszędzie w recenzjach: odpowiedź c - każdy gracz dostaje swój własny, unikalny loot, dopiero po podniesieniu przedmiotu i wyrzuceniu go z ekwipunku staje się on widoczny dla wszystkich.

 

radze omijac barba z daleka. W ogole odradzam melee.

 

I mowie tutaj o hell/inferno... Wiedzialem ze nei bedzie latwo grajac melee, ale QFA mac... :mur: TAK SIE NIE DA.

 

Nie chce mi się wierzyć, że doszedłeś na hell nie potrafiąc grać swoją postacią... klasyczny "L2P issue"... :lol: Edytowane przez KHOT
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie małe zapytanko mam.

 

Jak większość czekam na drugi rzut (nie mogę wycelować, żeby od kogoś stąd ścisnąć GP co by choć trochę pograć) ;)

 

Załóżmy, że bijemy samego diabolo. Zabijamy go, leci loot i co wtedy:

a) czy jest on wspólny dla wszystkich w grze i jeśli się nie dogadamy to kto pierwszy ten lepszy?

b) loot jest taki sam dla wszystkich, ale każda postać widzi go oddzielnie?

c) każda postać ma zupełnie inny loot?

 

odpowiedź c. Ale z reguły jest tak, że jak gramy w 4, to dzielimy się lootem.

 

Ale loot na bossach jest cienki ;) najlepiej farmić czempionów i polować na gobliny.

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się zaczyna dopiero na hellu. Doszedłem wczoraj do trzeciego aktu i jest trudno jak jasna cholera, trzeba będzie pofarmować gear przed czwartym.

Niektóre comba musiałem po prostu ominąć (np., invulnerable minions + arcane enchanted + molten = powodzenia w biciu tego solo klasą melee, zwłaszcza w korytarzu albo jaskinii).

Mój monk ma ok. 7k dps, 25k hp, 40% dodge i wszystkie resy >110, a i tak od drugiego aktu paczki elit i unikatowe stworki to mega trudna sprawa - chyba się przestawię na 1h + tarcza, bo armor i blok się przydadzą bardzo.

Dzisiaj utłukę 60 lvl i chyba zacznę znowu 1 akt, co by sprzęt zacząć zbierać z buffem do magic find.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było parę razy w temacie, na poprzednich stronach i wszędzie w recenzjach: odpowiedź c - każdy gracz dostaje swój własny, unikalny loot, dopiero po podniesieniu przedmiotu i wyrzuceniu go z ekwipunku staje się on widoczny dla wszystkich.

 

 

Nie chce mi się wierzyć, że doszedłeś na hell nie potrafiąc grać swoją postacią... klasyczny "L2P issue"... :lol:

 

Tja powiedz mi cos przy 8% Life leech, 600HP/Hit (z 2.4 ataki/sec z frenzy) i 540hp/sec regen.

Nadal jestem jak maslo, a czesc champion/rare jest po prostu nie do ruszenia.

 

Gdzie Wiz solo napie***** np. i utrzymanie naphalem valor nie stanowi problemu.

 

Zdecydowanie l2p issue z mojej strony, ah zapomnialem ze D3 to nie wow i moje top 50 world kille nic nie znacza. Oh wait butcher padl 2 dni temu ... Tylko ze bossy to jest taki lajt ze to sie w glowie nie miesci przy takim HP regenie.

 

Monk generalnie nie ma az tak wielkiego problemu jak barb i jest zdecydowanie latwiejszy w prowadzeniu. W dodatku gear issue jest zdecydowanie mniejszy, barb bez life on hit, Life leech, hp regen i atack speed z dobrym armorem/vit/str jest to parodia.

 

Ah zapomnialem, giniecie od 1-2 zwyklego moba w act2 Inferno z 60k hp, 60% dmg red i 35% dodge with ignore pain jest ok. OK! :mur:

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rogaty w końcu padł (barb 31 lvl). Drop żenada ;-) No ale czego można oczekiwać na normalu. Większego problemu z nim nie miałem. Gorzej było się do niego dostać.

 

Jeśli chodzi o koszmar to największy problem sprawiają mi championi z dodatkową umiejętnością iluzji. Istna sieczka na ekranie. Wieczorem może pęknie I akt :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jakiś tańszy 250 defa, 100 str 100 vit, i w tym 3 ametysty, dlatego ma więcej +life łącznie.

Swoją drogą jest sporo bugów w ah, np. szukając item z jakimś statsem (filtr), to uwzględnia statsy dodane z gemów. Więc jak chcesz poszukać pancerza który ma sockety, i minimum 50 siły i vitality, to wywali ci wyniki z armorami co mają >50 siły a vitality z socketa (jak ktoś wystawi przedmiot bez wyjętych gemów)..

Nie wspominając że sporo filtrów nie działa jak zada się im minimalną wartość.

 

A co do postaci, barb.. najsłabsza klasa w grze. Jest 10x słabszy niż monk, szczególnie na inferno :)

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...