Skocz do zawartości
Sid

Codzienność za kierownicą

Polecane posty

sprzedawca w salonie sam powiedział, że do tego modelu praktycznie każdy od razu kupuje relingi i bagażnik dachowy.

W sam raz zestaw dla francuskiego wieśniaka do wożenia pyr i cebuli... takie reno premium..pewno pokrowiec przeciwdeszczowy dają gratis.

felgi 19 cali z oponami o profilu 40, czyli tak jak w Audi A6.

A wiesz o czym mówi "profil 40"? Czy na siłę szukasz argumentu dla A6?

W sam raz zestaw dla francuskiego wieśniaka do wożenia pyr i cebuli... takie reno premium..pewno pokrowiec przeciwdeszczowy dają gratis.

Albo dla rodziny, która chce wyjechać na wakacje. Ciężko zapakować 4 osoby w mikroskopijnym bagażniku.

A wiesz o czym mówi "profil 40"? Czy na siłę szukasz argumentu dla A6?

Wiem, o czym mówi profil 40. I to raczej argument przemawiający za Infiniti, bo w segmencie D(do którego należy Q50) masz takie koła jak w segmencie E. Nie felgi, bo te można zmieniać, ale całe koło felga+opona jest takiej średnicy jak w A6.

Uuuu 19" cóż za prestiż.... we francukim heczbeku z przetopionych butelek producent przewidział dwa rozmiary felg. 18 i 19",  mniejsze nie wejdą na zaciski czy to też już jest namiastka prestiżu? Mogę parkować koło skody aszusteczki?

W dniu 15.12.2017 o 13:51, Imperator Kret napisał:

Wy jesteście tacy głupi czy tylko udajecie?

Ja się taki urodziłem, nie możesz mnie za to nienawidzić.

• Upvote 2

W dniu 15.12.2017 o 12:05, Imperator Kret napisał:

Albo dla rodziny, która chce wyjechać na wakacje. Ciężko zapakować 4 osoby w mikroskopijnym bagażniku.

Na taką okazje kupuje się vana lub żuka z plandeką...

• Like 1

Miałem jechać do Tesco po fajerwerki, a pojechałem do tłumikarza po kawałek rurki :D Wyszło taniej :lol:

Edytowano przez KAX_
  • Like 1

Trochę jak zapalenie oskrzeli, lub gruźlica. Do lekarza go lepiej weź.

:)

Co ja dzisiaj wracając z pracy widziałem ... blondynkę (z kucykiem). Miała problemy z trakcją na ledwie wznoszącej się drodze, przy chyba ze 2cm warstwie śniegu - tak to jest, jak się jeździ na letnich (albo jakichś totalnie łysych).

Edytowano przez Kyle

Trzeci rok zmieniam opony w czterojajecznym dinozaurze na trv kvlt krieg zimówki Blizzak i wypatruję z nadzieją grubej warstwy białego szaleństwa, bym mógł naigrawać się z plebsu zakopanego na poboczu w swoich FWD/RWD inwalidach, a tu nic. I jeszcze teraz mam za oknem łagodny morski klimat, który momentalnie roztapia niemal każdą ilość śniegu.

7 godzin temu, KAX_ napisał:

Miałem jechać do Tesco po fajerwerki, a pojechałem do tłumikarza po kawałek rurki :D Wyszło taniej :lol:

pszeciesz prawdziwe ałta sportowe zaczynajom sie od szejściu cylindruw wogle tego nierozumie!!11111

19 godzin temu, MiG29 napisał:

Trochę jak zapalenie oskrzeli, lub gruźlica. Do lekarza go lepiej weź.

:)

Była tydzień temu u lekarza na wymiennie termostatu i coraz bardziej mi się to auto podoba. Termostat kosztuje.... 20zł :D

12 godzin temu, jonas napisał:

pszeciesz prawdziwe ałta sportowe zaczynajom sie od szejściu cylindruw wogle tego nierozumie!!11111

Niestety tego auta nie uratuje nawet 8 cylindrów, przez emblemat jest już skazane na miano januszowozu niezależnie od silnika... ale tym większe zdziwienie sbixów jak najpierw go słyszą, a później patrzą, a tam... reno. Coś podobnego miałem w  Brerze... najpierw patrzą co to za ferrari tam stoi, a po odpaleniu kle kle kle :D

Jako że mixol już Ci jest zbędny, koledzy mogliby Cię obdarować teraz gustownym kapeluszem pod to reno.

12 godzin temu, KAX_ napisał:

Była tydzień temu u lekarza na wymiennie termostatu i coraz bardziej mi się to auto podoba. Termostat kosztuje.... 20zł :D

Do jaszczomba termostat kosztował 35 zł. Jak to zrobiłeś?

Zadzwoniłem do hurtowni w której nabywam części. Oczywiście musiałem podać dokładnie numer tego co mnie interesuje bo dobieranie części po modelu do RS'a zawsze się kończy dobraniem czegoś innego po czym zapłaciłem 20,45zł brutto :D

A ja naiwnie sądziłem, że nic oprócz motoroweru Komar nie ma tańszych gratów niż jaszczomb Pożeracz Szos.

To co pasuje z innych modeli reno kupisz w warzywniaku za rogiem za grosze (filtry, rozrządy, cewki itp itd) ale odbijają sobie na tym co nie pasuje z innych reno i nikt nie robi nawet zamienników. Np. do niedawna tarcza tył do RS dostępna była tylko w oryginale za 700zł sztuka (tak siedemset bo żabojady mają w modzie tylne tarcze robić jako 4w1 czyli tarcza, piasta, łożysko i pierścień ABS w jednym) całe szczęście pojawiły się jakiś czas temu zamienniki.

Będę zmieniał łożyska w piaście w Lanim, dam znać o kosztach..z rozmachu zrobię dwie z przodu.

Poza tym padł jeden MAXLED 401 fakt po 3,5 latach ale oczywiście rozkleiły się i nabrały wody .

4 minuty temu, radiergummi napisał:

Za montowanie tych gówien powinny zabierać dowody rejestracyjne.

Noo, to akurat shiit nie jest.

Edytowano przez NostradamuSek

Tutaj nie chodzi o shit czy nie shit. Januesze na tych <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>ach potrafią jeździć w deszczowy i pochmurny dzień. Dla mnie to ta sama kategoria zjebów, co Mirasy jeżdzące na światłach przeciwmgłowych przy bardzo dobrej widoczności...

• Like 1

Jestem tego samego zdania, co rusz widzę idiotów na tych ledzikach po zmroku lub w deszczu. Debil nie wie chyba nawet, że jadący za nim go nie widzi.

• Like 1

Janusze jak nie mają LEDów to potrafią śmigać "po ciemku", po uj zapalać światła, ale to inna kategoria. Co do samych LEDów jest ok, tyle, że no właśnie trąby nie wiedzą, jak mają się zachować przy "złej pogodzie". Nie raz widzę takich co jeżdżą w ogóle bez świateł, a i zdarzało się takich rarytasów w nocy widywać.

co do jazdy w nocy bez zapalonych świeczek to widziałem ostatnio złotówę w astrze II, z przodu nic nie świeciło, z tyłu ok, wiózł klienta na dodatek :|

Ahhhh no i spotkało mnie to co najlepsze w VAGu. Salon zaprasza na pierwszą akcję serwisową. Wymiana filtru paliwa. 

No i spalanie na autostradzie 

IMG_20180104_145412.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.